Policjanci poszukują zaginionego Łukasza Zawali - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Policjanci poszukują zaginionego Łukasza Zawali

Data publikacji 24.10.2017

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 32-letniego Łukasza Zawali. Mężczyzna wyszedł z domu przy ulicy Ludowej w Pile w dniu 13 października br. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z Policją pod numerem telefonu 997.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Łukasza Zawali, do którego doszło 13 października br. w Pile. Mężczyzna wyszedł z domu do znajomego, jednak do niego nie dotarł.

Rysopis zaginionego: wzrost 175 cm, waga 70 kg, oczy brązowe, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemne. Zaginiony nosi okulary. Ubrany był w spodnie jeansowe koloru niebieskiego, bluzę koloru szarego, kurtkę w kolorze czerni (imitacja skóry), buty wiązane do kostki koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 997 czynnym całą dobę.

podkom. Żaneta Kowalska