KPP Piła

DOBÓR DO POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
CAŁODOBOWY BEZPŁATNY OGÓLNOPOLSKI TELEFON DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
Sprawdź swoje punkty karne
Głuchoniemi
Dopalacze kradną życie
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację?
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY

Najczęściej czytane

 1. Nowa sala ćwiczeń dla policjantek, policjantów i pracowników Policji

  Od 30 października br. policjantki, policjanci i pracownicy cywilni z pilskiej komendy mogą korzystać z nowo otwartej sali ćwiczeń. Sala powstała na terenie Komendy Powiatowej Policji w Pile. Jest nowocześnie wyposażona tak, aby każdy z ćwiczących mógł znaleźć coś dla siebie. Sprawność fizyczna to jeden z elementów, który bardzo przydaje się w codziennej służbie.

 2. Policjanci poszukują mężczyzn, którzy obrzucili jajkami Pomnik Jana Pawła II

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zajmują się sprawą obrzucenia jajkami Pomnika Jana Pawła II. Zdarzenie miało miejsce w nocy z 12 na 13 października br. na Placu Zwycięstwa w Pile. Wizerunki mężczyzn mogących mieć związek z tą sprawą zarejestrowały kamery monitoringu miejskiego. Wszystkie osoby, które mają jakąkolwiek wiedzę nt. zdarzenia, lub rozpoznają mężczyzn ze zdjęć, proszone są o kontakt z Policją.

 3. Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy obrzucili jajkami pomnik Jana Pawła II

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali dwóch mieszkańców Piły, którzy odpowiedzą za znieważenie pomnika. Mężczyźni obrzucili jajkami pomnika Papieża Jana Pawła II, który znajduje się w centrum Piły. Zatrzymani to mężczyźni w wieku 21 i 22 lat. Byli już wcześniej karani za przestępstwa narkotykowe. Teraz za popełnione przestępstwo grozi im kara grzywny lub ograniczenia wolności.

 4. II Turniej Sprawności Fizycznej w ramach projektu „Sport Zamiast Uzależnień"

  Trzyosobowe drużyny reprezentujące szkoły średnie powiatu pilskiego zmierzyły się w II Turnieju Sprawności Fizycznej w ramach projektu „Sport Zamiast Uzależnień”, który odbył się w hali sportowej przy Zespole Szkół Gastronomicznych w Pile. Młodzież zmierzyła się w przygotowanym przez policjantów torze przeszkód, który muszą pokonać kandydaci do służby w Policji. W przedsięwzięciu nie zabrakło sportowych emocji, a także refleksji na temat różnego rodzaju używek. Turniej uświetnił swoją obecnością Grzegorz Peksa – wicemistrz świata w wyciskaniu sztangi.

 5. Kryminalni zabezpieczyli 150 porcji narkotyków i zlikwidowali domową plantację konopi indyjskich

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali dwóch braci, którzy odpowiedzą za posiadanie narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze podczas przeszukania mieszkania zabezpieczyli łącznie 150 porcji marihuany oraz doniczki z roślinami konopi indyjskich. Za popełnione przestępstwo grozi odpowiednio kara do 8 i 3 lat więzienia.

 6. Znicz 2018 - Policjant kieruje ruchem - video

  Za kilka dni 1 listopada - Dzień Wszystkich Świętych. Tradycyjnie w rejonach przycmentarnych zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu, a na wielu skrzyżowaniach policjanci podejmą ręczne kierowanie ruchem. W związku z tym należy zwracać szczególną uwagę na znaki drogowe oraz stosować się do wszystkich poleceń policjantów. Przypominamy, że polecenia i sygnały dawane przez osoby kierujące ruchem mają pierwszeństwo przed sygnałami świetlnymi i znakami drogowymi.

 7. Policjanci poszukują zaginionego Sławomira Dudek

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 50-letniego Sławomira Dudek. Mężczyzna wyjechał rowerem z posesji w Łobżenicy Witrogoszcz Kolonia w dniu 19 października br. o godz. 4:00. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 997.

 8. Policjanci zatrzymali 24-latka, który jechał pod wpływem narkotyków i uderzył w motocyklistę

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Ujście. Nieodpowiedzialny kierowca prowadząc swój samochód marki Opel był pod wpływem narkotyków i uderzył w motocyklistę. Poszkodowany został natychmiast przewieziony do szpitala, a sprawca trafił do policyjnego aresztu. Teraz odpowie przed Sądem. Grozi mu kara nawet kilku lat więzienia.

 9. 4 tygodnie i 40 zatrzymanych poszukiwanych

  Dzięki informacjom uzyskanym przez policjantów z Wydziału Kryminalnego i Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile, w okresie ostatnich 4 tygodni zostało zatrzymanych 40 osób poszukiwanych od kilku miesięcy, a nawet kilku lat. Mieszkańcy powiatu pilskiego zostali zatrzymani na terenie województwa wielkopolskiego oraz Holandii. 2 z nich poszukiwanych było listami gończymi, a 1 Europejskim Nakazem Aresztowania. Teraz najbliższe lata spędzą za więziennymi kratami.

 10. Wyrzysk - Policjanci zabezpieczyli 400 porcji narkotyków

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 32-letniego mężczyznę podejrzanego o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli podczas kontroli drogowej, a także przeszukania mieszkania łącznie 400 porcji marihuany. Za popełnione przestępstwo zatrzymanemu mieszkańcowi Wyrzyska grozi teraz kara nawet do 3 lat więzienia.