Kolejne zmiany kadrowe - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Kolejne zmiany kadrowe

Data publikacji 04.05.2020

Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski z dniem 1 maja 2020 roku mianował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Ogólnego sierż. sztab. Magdalenę Gładką. Szef pilskiej policji wręczył rozkaz personalny i złożył gratulacje nowemu naczelnikowi.

Komendant Powiatowy Policji w Pile nadkom. Mariusz Wiśniewski na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Ogólnego mianował sierż. szatb. Magdalenę Gładką, która od listopada 2019r. pełniła obowiązki na tym stanowisku. Komendant Powiatowy życzył nowo mianowanemu naczelnikowi najlepszej współpracy z podległymi funkcjonariuszami, ale przede wszystkim wielu sukcesów w codziennej służbie.

sierż. sztab. Magdalena Gładka od wielu lat związana jest z pilską jednostką. Najpierw jako pracownik cywilny Zespołu Kadr i Szkolenia. Służbę w Policji rozpoczęła w 2011 r. Dwa pierwsze lata pracowała w Posterunku Policji w Kaczorach. Następnie przez ponad 3 lata związana była z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym. Prowadziła dochodzenia w Zespole do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu, Zdrowiu i Mieniu. Zajmowała również Jednoosobowe Stanowisko ds. Zarządzania Kryzysowego w Wydziale Prewencji pilskiej komendy. Od listopada 2019 r. pełniła obowiązki Zastępcy Naczelnika Wydziału Ogólnego.

 

mł. asp. Jędrzej Panglisz