Policjanci poszukują zaginionego Sławomira Dudek - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Policjanci poszukują zaginionego Sławomira Dudek

Data publikacji 26.10.2018

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku otrzymali zgłoszenie od rodziny o zaginięciu 50-letniego Sławomira Dudek. Mężczyzna wyjechał rowerem z posesji w Łobżenicy Witrogoszcz Kolonia w dniu 19 października br. o godz. 4:00. Osoby posiadające informacje na temat miejsca pobytu zaginionego mężczyzny, prosimy o kontakt z policją pod numerem telefonu 997.

Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku prowadzą czynności poszukiwawcze w związku z zaginięciem Sławomira Dudek, do którego doszło 19 października br. o godz. 4.00 w Łobżenicy Witrogoszcz Kolonia. Mężczyzna wyszedł z domu i wyjechał z posesji rowerem koloru siwego. Zaginiony nie zabrał ze sobą żadnych dokumentów, ma problemy zdrowotne.

Rysopis zaginionego: wzrost 180-185 cm, waga 85 kg, oczy niebieskie, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie, ciemny blond, twarz owalna, braki w uzębieniu. Ubrany był w spodnie z materiału koloru czarnego, bluzę polarową w odcieniach szarości i zieleni oraz buty sportowe marki NIKE.

Wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z Policją pod numerem telefonu 997 czynnym całą dobę.

 

Podkom. Żaneta Kowalska