Uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej - Aktualności - KPP Piła

Aktualności

Uroczystość z okazji Dnia Służby Cywilnej

Data publikacji 15.11.2017

W Komendzie Powiatowej Policji w Pile z okazji Narodowego Święta Niepodległości oraz Dnia Służby Cywilnej odbyła się uroczysta zbiórka. Podczas uroczystości I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Mariusz Wiśniewski wyróżnionym pracownikom cywilnym oraz policjantom wręczył wyróżnienia i nagrody, składając serdeczne podziękowania za profesjonalizm oraz zaangażowanie w codziennej pracy oraz służbie.

Na dzień 11 listopada przypada odzyskanie przez Polskę niepodległości. Dzień ten został także ustanowiony Dniem Służby Cywilnej. 14 listopada br. w sali konferencyjnej w pilskiej komendzie z tej okazji odbyła się uroczysta zbiórka. Podczas uroczystości I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Mariusz Wiśniewski wręczył wyróżnionym pracownikom cywilnym nagrody pieniężne oraz wspólnie z Panią Anną Podemską – Przewodniczącą Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji upominki. Spotkanie było również okazją do wyróżnienia przez Pana Komendanta policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pile.

W uroczystości udział wziął Starosta Pilski Eligiusz Komarowski, który wyróżnił listami gratulacyjnymi oraz nagrodami czterech funkcjonariuszy z pilskiej komendy, którzy 6 listopada br. wzięli udział w akcji ratowniczej, mającej na celu wyciągnięcie na brzeg rzeki starszego mężczyzny, który wskoczył z mostu do wody, a następnie podjęli skuteczna reanimację. Pan Starosta podziękował policjantom za profesjonalizm i postawę godną naśladowania, składając jednocześnie serdeczne życzenia całemu zespołowi z pilskiej komendy.

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Mariusz Wiśniewski podziękował pracownikom cywilnym oraz policjantom za dobra pracę i służbę. Pan Komendant podkreślił, jak wysoko ceni codzienną pracę pracowników Policji oraz funkcjonariuszy. Wiceszef pilskiej komendy podziękował za profesjonalizm oraz wsparcie. Wszystkim zaproszonym gościom Pan Komendant złożył życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistym oraz zawodowym. Uroczyste spotkanie odbyło się w miłej atmosferze, a dla gości przygotowano słodki poczęstunek.

Podczas odprawy kadry kierowniczej, która odbyła się również 14 października br., I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile kom. Mariusz Wiśniewski podziękował za dotychczasową współpracę na rzecz Wydziału Kryminalnego i pilskiej komendy asp. sztab. Pawłowi Staroście, który z dniem 15 listopada br. został mianowany na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Chodzieży. Pan Komendant w imieniu kierownictwa, policjantów oraz pracowników cywilnych życzył Panu Naczelnikowi sukcesów oraz satysfakcji na arenie zawodowej, a także wszystkiego dobrego w życiu osobistym.

Serdecznie dziękujemy za wsparcie i obecność na uroczystości Staroście Pilskiemu Eligiuszowi Komarowskiemu, Pani Annie Podemskiej - Przewodniczącej Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji przy Komendzie Powiatowej Policji w Pile oraz kom. Marcinowi Towalewskiemu – Przewodniczącemu Zarządu Terenowego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów przy Komendzie Powiatowej Policji w Pile.


podkom. Żaneta Kowalska