KPP Piła

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
Głuchoniemi

Najczęściej czytane

 1. Piła - Awanse i wyróżnienia w pilskiej komendzie

  W siedzibie pilskiej jednostki Policji odbyła się uroczysta odprawa służbowa kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak wręczył policjantom rozkazy o powierzeniu obowiązków na wyższych stanowiskach służbowych. Funkcjonariusze z rąk szefa pilskiej Policji odebrali także nagrody pieniężna za wzorową służbę. Łącznie wyróżnionych zostało 28 policjantów.

 2. POMOC DLA MARTY

  W ubiegłym tygodniu działający przy Szkole Policji w Pile zespół muzyczny Avans Blues zagrał koncert charytatywny na rzecz chorej na raka Marty Jezior - żony naszego policjanta.

 3. Dzień Kobiet w pilskiej Policji

  Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyło się uroczyste spotkanie z okazji Dnia Kobiet dla wszystkich Pań pracujących w pilskiej jednostce.

 4. Piła - Nowy z-ca naczelnika w pilskiej dochodzeniówce

  8 marca br. w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się odprawa kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak wręczył funkcjonariuszowi podkom. Łukaszowi Pawlickiemu rozkaz o powierzeniu obowiązków na stanowisku kierowniczym Z-cy Naczelnika Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego pilskiej jednostki.

 5. Uroczyste pożegnanie policyjnych emerytów

  Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Tomasz Trawiński uroczyście pożegnał policjantów i pracowników Policji, którzy odchodzą na emeryturę. Wśród żegnanych funkcjonariuszy znaleźli się też odchodzący na zasłużoną emeryturę naczelnicy z Komendy Powiatowej Policji w Pile, tj. podinsp. Arkadiusz Guzy, podinsp. Janusz Joźwiak oraz asp. sztab. Piotr Olszewski, których pożegnał uczestniczący w spotkaniu Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak.

 6. Piła – Okradli swojego pracodawcę na prawie 270 tys. zł.

  Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego KPP w Pile zatrzymali 7 osób mających związek z kradzieżą mienia znacznej wartości z terenu jednego z pilskich przedsiębiorstw. Jeden z głównych sprawców trafił na 3 m-ce do aresztu, pozostałych 6 osób, w tym złodziei i paserów, objęto policyjnym dozorem. Podejrzani to mężczyźni w wieku od 27 do 44 lat. Grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności

 7. Piła – Kolejny, nielegalny tytoń przejęty przez Policję

  Policjanci zajmujący się walką z przestępczością gospodarczą wspólnie z funkcjonariuszami z Wydziału Ruchu Drogowego pilskiej jednostki Policji zabezpieczyli prawie 300 kg krajanki tytoniowej, dwie maszyny do pakowania papierosów oraz kilka tysięcy pustych kartonów znanej marki papierosów. W sprawie zatrzymano 65-letniego mężczyznę. Straty Skarbu Państwa szacuje się na kwotę blisko 230 tys. zł.

 8. Piła - Policjanci zlikwidowali „dziuplę samochodową”

  Pilscy kryminalni zlikwidowali „dziuplę samochodową”. Funkcjonariusze odzyskali dwa częściowo rozmontowane pojazdy o łącznej wartości około 100 tys. zł skradzione na terenie Niemiec oraz akcesoria samochodowe. W sprawie aresztowano cztery osoby, a jedną objęto dozorem policyjnym. Podejrzani usłyszeli zarzut paserstwa.

 9. Piła - Spotkanie robocze z wykonawcami budowy dwutorowej linii napowietrznej

  W związku z budową linii 400kV Bydgoszcz Zachód – Piła Krzewina w siedzibie Komendy Powiatowej Policji w Pile odbyło się spotkanie z przedstawicielami Zakładu Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. będącego jednym z realizatorów projektu. Celem spotkania było omówienie współdziałania Policji i władz samorządowych z wykonawcami inwestycji pod kątem szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

 10. POMOC DLA MARTY

  Zwracamy się z prośbą o pomoc dla Marty - żony Sebastiana, naszego kolegi z Komendy Powiatowej Policji w Pile