Komenda Powiatowa Policji w Pile
Jabłonowo - Wypadek śmiertelny | Drukuj |
Autor: podkom. Andrzej Latosiński   
12.08.2011.

wypadek_jablonowo-1W dniu wczorajszym wskutek wypadku drogowego, który miał miejsce w Jabłonowie dwie osoby poniosły śmierć na miejscu, trzecia została przewieziona do szpitala. Postępowanie w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pile.

W czwartek tuż po godzinie 20 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pile został poinformowany o wypadku drogowym w miejscowości Jabłonowo. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel Astra, 30 letni mieszkaniec gminy Ujście, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu, a następnie jadąc poboczem ponownie wjechał na swój pas ruchu i dalej na pobocze uderzając w przydrożne drzewo.

 

wypadek_jablonowo-3

 

W wyniku uderzenia kierujący oraz pasażer, 49 letni mieszkaniec gminy Ujście, ponieśli śmierć na miejscu, natomiast drugi pasażer, 28 letni mieszkaniec gminy Ujście, z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Postępowanie w sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Pile.

Zwracamy się do kierujących o zachowanie wszelkiej ostrożności w czasie jazdy samochodem. Należy dostosowywać prędkość do zmieniających się warunków atmosferycznych oraz natężenia ruchu. Pamiętajmy, że nie najważniejszy jest czas, ale to aby dotrzeć do celu całym i zdrowym.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne