KPP Piła

DOBÓR DO POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
CAŁODOBOWY BEZPŁATNY OGÓLNOPOLSKI TELEFON DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
Sprawdź swoje punkty karne
Głuchoniemi
Dopalacze kradną życie
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację?
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych

Najczęściej czytane

 1. Wyłudzali kredyty, teraz odpowiedzą przed Sądem

  Policjanci z Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 7 osób, którzy fałszując dokumenty, wyłudzali kredyty od różnych placówek bankowych. Straty wstępnie oszacowano na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Wobec małżeństwa Sąd Rejonowy w Pile zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym grozi kara więzienia do 8 lat.

 2. X Jubileuszowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile

  W hali widowiskowo-sportowej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Pile odbył się X Jubileuszowy Turniej Halowy w Piłce Nożnej Służb Mundurowych o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Pile. Podczas turnieju nie brakowało sportowych emocji i zaciętej rywalizacji.

 3. Kierował BMW pod wpływem narkotyków, miał cofnięte uprawnienia do kierowania i ukryte ponad 150 porcji amfetaminy

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 23-letniego mieszkańca Wyrzyska, który kierował pojazdem BMW pod wpływem narkotyków oraz miał cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami mechanicznymi. Dodatkowo funkcjonariusze zabezpieczyli podczas przeszukania pojazdu oraz pomieszczeń mieszkalnych ponad 150 porcji amfetaminy. Za popełnione przestępstwa zatrzymanemu grozi kara więzienia do 3 lat.

 4. Wyrzyscy policjanci zlikwidowali kontrabandę

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali 44-letnią kobietę, podejrzaną o wprowadzenie do obrotu ponad 100 flakonów podrobionych perfum oznaczonych zastrzeżonymi znakami towarowymi oraz wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Teraz za popełnione przestępstwo zatrzymanej kobiecie grozi kara grzywny, kara więzienia oraz przepadek zabezpieczonego mienia.

 5. Policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 tys. porcji amfetaminy

  Policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 26-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna podróżując na rowerze, ukrył w kieszeni spodni blisko 1,5 tys. porcji amfetaminy. Teraz za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed Sądem, grozi mu kara więzienia do 10 lat. Wcześniej był już karany za przestępstwa narkotykowe.

 6. W trosce o bezpieczeństwo seniorów

  W ramach realizacji Programu Prewencyjnego „Bezpieczne Życie Seniora” w Kościele w Wyrzysku z seniorami spotkał się Komendant Komisariatu Policji w Wyrzysku kom. Marcin Towalewski. Na spotkanie przybyło kilkudziesięciu seniorów. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem ze strony słuchaczy, którzy aktywnie uczestniczyli w prelekcji oraz dyskusji.

 7. „Nie zabijaj, nie daj się zabić!”

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile kontynuując działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym rozpoczęli kolejny cykl projektu pn. „Nie zabijaj! Nie daj się zabić!”. Przedsięwzięcie ma na celu wpływ na wyobraźnię uczestników ruchu drogowego poprzez pokazanie autentycznych zdjęć z tragicznych zdarzeń drogowych do których doszło na terenie powiatu pilskiego. Akcja skierowana jest do młodych kierowców oraz osób, które w najbliższym czasie kierowcami zostaną. Podczas spotkania uczestnicy sami przekonali się, jak ciało człowieka zachowuje się podczas wypadku, korzystając z symulatora dachowania.

 8. VIII Miejski Konkurs „Bezpieczny Przedszkolak”

  Już po raz ósmy został zorganizowany Miejski Konkurs pn. „Bezpieczny Przedszkolak”, który odbył się w siedzibie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Pile. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile byli współorganizatorami przedsięwzięcia. W konkursie uczestniczyły dwuosobowe reprezentacje z pilskich przedszkoli. Wyniki konkursu ogłosił sierż. Pyrek, który był dla najmłodszych ogromną atrakcją.

 9. Zapraszamy na Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Maratonie MTB pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji

  27 maja 2018 roku Wyrzysk zamieni się w miasteczko kolarskie. Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki zaprasza policjantów i przedstawicieli innych służb mundurowych na Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Maratonie MTB pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji.

 10. Najpierw impreza i kobiety. Później kradzież?

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 47-letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna zawiadomił o kradzieży pieniędzy oraz biżuterii i oszacował straty na kwotę ponad 12 tys. złotych. Jak się okazało zabawił się z kolegą i zaprosił do domu dwie panie, którym później zapłacił... Za zawiadomienie o niepopełnionym przestępstwie grozi kara do 8 lat więzienia.