KPP Piła

DOBÓR DO POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
CAŁODOBOWY BEZPŁATNY OGÓLNOPOLSKI TELEFON DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
Sprawdź swoje punkty karne
Głuchoniemi
Dopalacze kradną życie
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację?
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych
OCHRONA PRAWNA FUNKCJONARIUSZY

Najczęściej czytane

 1. Policjanci zatrzymali 8 osób i zabezpieczyli nielegalny towar

  Łącznie ponad 100 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Pile, Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Poznaniu, Komend Powiatowych w Czarnkowie i Złotowie podczas realizacji weszło jednocześnie na 34 posesje. Funkcjonariusze zatrzymali 8 osób podejrzanych między innymi o przestępstwa akcyzowe, korupcyjne oraz wyłudzenia. Śledczy podczas działań zabezpieczyli nielegalny towar. Zatrzymani to mieszkańcy trzech województw w wieku od 32 do 65 lat. Za popełnione przestępstwa grożą im wysokie kary grzywny oraz kara do 5 lat więzienia.

 2. Człowiek o wielkim sercu..

  "Spotkaliśmy się w bardzo trudnym momencie naszego życia. Czas, który spędziliśmy razem podczas niesienia pomocy ofiarom nawałnicy z sierpnia 2017 będzie okresem życia, którego nie zapomnimy" – czytam na stronie internetowej Fundacji Zawierucha. Słowa te potwierdza Pani Małgorzata Szczepaniak pracownik cywilny Komendy Powiatowej Policji w Pile, która pomagała przy usuwaniu skutków nawałnicy z 2017r.

 3. Zatrzymani z tytoniem bez akcyzy

  Funkcjonariusze Wydziału dw. z Przestępczością Gospodarczą zatrzymali mieszkańców Piły podejrzanych o nielegalne posiadanie dużej ilości wyrobów tytoniowych bez polskich znaków akcyzy. Mundurowi zabezpieczyli ponad 80 000 sztuk papierosów wraz z tytoniem i spirytusem. Łączną sumę strat na rzecz Skarbu Państwa oszacowano na ponad 400 000 zł. Zgodnie z kodeksem karno-skarbowym za to przestępstwo grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

 4. Piła- zaginięcie osoby - Poszukiwania odwołane!

  Policjanci z KPP Piła zakończyli poszukiwania zaginionego Łukasza Kuczkowskiego.

 5. Wyrzucił telewizor przez okno, bo wynik meczu był niesatysfakcjonujący

  Po pierwszym meczu naszej reprezentacji na mundialu jeden z kibiców dał upust swoim emocjom i w centrum Piły wyrzucił z okna swojego mieszkania telewizor. Policjanci z Wydziału Prewencji z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili 46-letniego mężczyznę, który za swoje nieodpowiedzialne zachowanie został ukarany karą grzywny.

 6. Dzielnicowy na medal pracuje w Wysokiej

  W plebiscycie na najlepszego dzielnicowego "Dzielnicowy na medal 2018" st. asp. Szymon Pawłowski z Komendy Powiatowej Policji w Pile zajął wysokie trzecie miejsce. Wyróżniony funkcjonariusz od 10 lat jest dzielnicowym, na codzień pełni służbę na Posterunku Policji w Wysokiej i tam pomaga w rozwiązywaniu problemów społeczności lokalnych. Uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom konkursu odbyło się 4 lipca br. w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

 7. Kryminalni ujawnili na balkonie domową plantację konopi indyjskich

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego z pilskiej komendy zlikwidowali domową uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zatrzymali właściciela nielegalnego towaru, 22-letniego mieszkańca gminy Szydłowo. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara więzienia do 3 lat.

 8. Przedstawiciele wielu instytucji rozmawiali o bezpieczeństwie podczas wakacji

  W Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyło się spotkanie w ramach tegorocznej akcji „Bezpieczne wakacje 2018”. W rozmowach o bezpieczeństwie podczas wypoczynku letniego udział wziął Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki wraz z policjantami oraz przedstawiciele instytucji zajmujących się na co dzień tematyką szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

 9. Gdybym mógł cofnąć czas...

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile kontynuując działania mające na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym wdrożyli do realizacji kolejny komponent rozpoczętego w 2017 r. projektu pn. „Nie zabijaj! Nie daj się zabić!”. Przedsięwzięcie pn. „Gdybym mógł cofnąć czas...” jest opracowanym w specjalnych warunkach scenograficznych przez policjantów z pilskiej komendy wywiadem ze sprawcą, który na przejściu dla pieszych potrącił kobietę z 8-letnią córką. To emocjonalny przekaz pokazujący cierpienie wielu osób po zdarzeniu drogowym, zarówno ofiar jak i sprawcy, i jego bliskich... To także swoisty apel do społeczeństwa, iż zdarzenie drogowe może dotyczyć każdego z nas i trzeba bezwzględnie być czujnym na drodze, i przestrzegać przepisów ruchu drogowego...

 10. Policjanci z Szydłowa zatrzymali 7 poszukiwanych

  Na przełomie czerwca i lipca policjanci z Posterunku Policji w Szydłowie dokonali zatrzymania 7 poszukiwanych. W sumie zatrzymano 6 mężczyzn oraz kobietę. Osoby ukrywały się przed organami ścigania na terenie gminy Szydłowo. Za trzema osobami wydane był listy gończe. Teraz najbliższe lata spędzą za więziennymi kratami.