Komenda Powiatowa Policji w Pile
Ujście - Wypadek na skrzyżowaniu | Drukuj |
Autor: kom. Tomasz Wojciechowski   
20.09.2010.

miejsce_wypadku_Dwie osoby z lekkimi obrażeniami ciała trafiły do szpitala w wyniku wypadku do jakiego doszło wczoraj na ulicy Pilskiej w Ujściu. W nieustalonych okolicznościach zderzyły się samochód osobowy z ciężarowym. Policja wyjaśnia przyczyny zdarzenia. 

Wczoraj około godziny 21.50 dyżurny pilskiej komendy odebrał zgłoszenie o wypadku drogowym do jakiego doszło na ulicy Pilskiej w Ujściu. Z zebranych do tej pory informacji wynika, że kierujący samochodem osobowym m-ki VW Jetta 21 letni mieszkaniec Ujścia podczas wjazdu na skrzyżowanie w nieustalonych okolicznościach zderzył się z samochodem ciężarowym m-ki Volvo za kierownicą którego siedział 45 letni mieszkaniec Łęczycy. W wyniku wypadku lekkich obrażeń ciała doznał kierowca samochodu osobowego oraz jego 15 letni pasażer, którzy natychmiast po zdarzeniu zostali przewiezieni do szpitala.

 

 

Usuwanie skutków zdarzenia trwało blisko godzinę. W tym czasie w miejscu wypadku policjanci zorganizowali ruch wahadłowy. Co było przyczyną wypadku oraz jakie były jego okoliczności będzie teraz wyjaśniać Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne