KPP Piła

DOBÓR DO POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
CAŁODOBOWY BEZPŁATNY OGÓLNOPOLSKI TELEFON DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
Sprawdź swoje punkty karne
Głuchoniemi
Dopalacze kradną życie
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację?

Najczęściej czytane

 1. Policjant po służbie usłyszał „pomocy...”, jego reakcja była błyskawiczna

  St. sierż. Artur Nicpoń w czasie wolnym, a na co dzień pełniący służbę w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym w Komendzie Powiatowej Policji w Pile, bez wahania ruszył na pomoc swojej sąsiadce, która próbowała wzywać pomocy, po tym jak zakrztusiła się pokarmem i zasłabła w swoim mieszkaniu. W związku z tym, że drzwi od mieszkania były zamknięte, policjant przeszedł przez kilka balkonów i wszedł przez uchylone okno do mieszkania kobiety... w samą porę, kiedy jeszcze nie było późno.

 2. Apel mł. insp. Sebastiana Cichockiego - Komendanta Powiatowego Policji w Pile do osób starszych! Szanowni Państwo! Nie dajcie się oszukać przestępcom!

  87-letnia mieszkanka Piły straciła wszystkie swoje oszczędności. Gdy usłyszała w słuchawce telefonu głos rzekomego "policjanta", który powiedział, że wnuczka miała wypadek i potrzebne są pieniądze, chciała pomóc... Tylko nie wiedziała, że ma do czynienia z oszustem... Kobieta straciła 30 tys. złotych. To kolejne już oszustwo na szkodę starszej osoby w Pile w ostatnim czasie! Apelujemy o rozwagę! Rozmawiajmy z najbliższymi o takich przestępstwach!!!

 3. Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki wyróżnił policjantów za wzorową służbę

  W Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się uroczysta odprawa służbowa kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki wyróżnił policjantów nagrodami pieniężnymi. Pan Komendant podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za profesjonalizm oraz zaangażowanie.

 4. Nagrody, podziękowania i priorytety Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Sebastiana Cichockiego.

  W sali konferencyjnej w pilskiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa służbowa kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki wręczył nagrody policjantom z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego.

 5. Pilscy kryminalni zdjęli z rynku ponad 1 tys. porcji amfetaminy

  Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli ponad 1 tys. porcji substancji psychotropowych w postaci amfetaminy. Narkotyki zapakowane były w foliowe worki, a ich właściciel ukrył je w szopce, w opakowaniu po farbie. Zatrzymany, to 25-letni mieszkaniec Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 10 lat.

 6. Policjanci rozbili grupę przestępczą zajmującą się nielegalnym towarem

  Policjanci z Wydziałów do walki z Przestępczością Gospodarczą z Komendy Powiatowej Policji w Pile i Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz pilscy kryminalni zabezpieczyli łącznie 336 tys. sztuk papierosów, ponad 340 kg. krajanki tytoniowej, 150 litrów spirytusu bez polskich znaków akcyzy oraz linię służącą do produkcji spirytusu. Kwota uszczuplenia Skarbu Państwa z tytułu niezapłaconych podatków wyniosła ponad 700 tys. złotych. Policjanci zatrzymali 4 mężczyzn, którym grozi kara więzienia oraz bardzo wysokie kary grzywny.

 7. Awanse w pilskiej komendzie

  W sali konferencyjnej w pilskiej komendzie odbyła się uroczysta odprawa służbowa kadry kierowniczej, podczas której Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Sebastian Cichocki mianował na wyższe stanowiska służbowe funkcjonariuszy. Szef pilskich policjantów podziękował wszystkim funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym za dobrą pracę.

 8. Dzielnicowe uratowały 16-latkę

  Błyskawiczna reakcja policjantek dzielnicowych z Posterunku Policji w Ujściu pozwoliła zapobiec tragedii, do której mogło dojść, kiedy to emocje 16-latki wzięły górę nad rozsądkiem. Młoda kobieta zamknęła się w mieszkaniu i poinformowała swoją mamę, że chce popełnić samobójstwo. Zrozpaczona matka o wszystkim poinformowała telefonicznie dzielnicową, która błyskawicznie pojawiła się na miejscu wraz ze swoją koleżanką dzielnicową.

 9. Policjanci odnaleźli 34-letnią Agnieszkę M.

  Po kilkudniowych, intensywnych poszukiwaniach, policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile odnaleźli 34-letnią kobietę, której zaginięcie zgłosiła rodzina w ubiegłym tygodniu. 34-letnia mieszkanka Piły była tak roztrzęsiona, że nie potrafiła powiedzieć policjantom gdzie przebywała i co się z nią działo przez ostatnie kilka dni.

 10. Nielegalnie posiadał amunicję, zatrzymany został przez Policję

  Policjanci z Komisariatu Policji w Wyrzysku zatrzymali mieszkańca gminy Łobżenica, który posiadał nielegalnie amunicję. Za to przestępstwo grozi mu kara nawet do 8 lat więzienia.