Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
KGP - Nowe przepisy dotyczące środków przymusu bezpośredniego i broni palnej | Drukuj |
Autor: KGP   
05.06.2013.

policja_dzrwiZmieniły się przepisy dot. użycia środków przymusu bezpośredniego i broni palnej. Zmiana dotyczy kilkudziesięciu służb mundurowych w Polsce, w tym oczywiście Policji. W związku z tym w KGP przygotowano opracowanie, które przybliża te zmiany.

…więcej
 
Piła - Awanse w pilskiej komendzie | Drukuj |
Autor: nadkom. Tomasz Wojciechowski   
04.06.2013.

awansWczoraj podczas odprawy służbowej kierownictwa Komendy Powiatowej Policji w Pile, kolejnych czternastu funkcjonariuszy pilskiej jednostki odebrało awanse na wyższe stanowiska służbowe.  Akty mianowania wręczył Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Beata Różniak-Krzeszewska.

…więcej
 
Piła - Komunikat | Drukuj |
Autor: podkom. Andrzej Latosiński   
04.06.2013.

policja_bokFunkcjonariusze Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Pile poszukują świadków wypadku drogowego, do którego doszło 24 maja 2013 roku na ulicy Różyckiego w Pile.

…więcej
 
Piła - Piknik z okazji Dnia Dziecka | Drukuj |
Autor: nadkom. Tomasz Wojciechowski   
03.06.2013.

piknik5Pokazy grupy realizacyjnej, tresura psów służbowych, pokazy sprzętu strażackiego oraz konkurencje sportowe to tylko niektóre z atrakcji, które czekały na najmłodszych podczas wczorajszego pikniku z okazji Dnia Dziecka. Organizatorami spotkania był Komendant Powiatowy Policji w Pile, NSZZ policjantów oraz pracowników Policji powiatu pilskiego.

…więcej
 
Standaryzacja jednostek Policji i nowe logo Policji - stanowisko Komendy Głównej Policji | Drukuj |
Autor: podkom. Andrzej Latosiński   
31.05.2013.

Ani złotówki nie kosztuje Policji wprowadzany aktualnie program standaryzacji Policji. Oznacza to, że także wprowadzenie nowego logo - czyli dodatkowego i drobnego elementu tej standaryzacji, nie uszczupliło policyjnego budżetu. MSW zaproponowało realny program standaryzacji polskiej Policji, przede wszystkim poprzez budowę i remont wybranych komisariatów i komend. Na realizację programu przeznaczono z budżetu państwa 1 miliard złotych i zaplanowano ją na lata 2013 – 2015. Program standaryzacji nie wiąże się z planowanymi dotychczas zakupami lub innymi inwestycjami Policji. Końcowy efekt tego programu to nowo wybudowane lub wyremontowane komendy i komisariaty, poprawa warunków obsługi obywateli i warunków służby policjantów.

…więcej
 
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych | Drukuj |
Autor: podkom. Andrzej Latosiński   
31.05.2013.

telefon1 czerwca rusza Telefon Bezpieczeństwa dla turystów, który w tym roku został po raz pierwszy zintegrowany z Polskim Systemem Informacji Turystycznej. Od 1 czerwca do 30 września w godzinach 08:00-22:00 turyści zagraniczni będą mogli uzyskać potrzebne informacje oraz pomoc w sytuacjach wymagających specjalistycznej porady. Pracownicy obsługujący Contact Center będą posługiwać się biegle językiem angielskim, niemieckim i rosyjskim.

…więcej
 
Piła - Komunikat | Drukuj |
Autor: nadkom. Tomasz Wojciechowski   
28.05.2013.

roweFunkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pile poszukują właściciela roweru typ „damka” koloru niebieskiego, zabezpieczonego w dniu 4 maja 2013 roku na ulicy Śniadeckich w Pile.

…więcej
 
Piła - Pilscy policjanci przejęli trzy kilogramy narkotyków | Drukuj |
Autor: nadkom. Tomasz Wojciechowski   
27.05.2013.

nako1Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej pilskiej komendy zatrzymali w miniony piątek 30 letniego mieszkańca Piły. Podczas przeszukania wynajmowanego przez niego mieszkania, śledczy odnaleźli trzy kilogramy narkotyków. Czarnorynkowa wartość zabezpieczonych środków odurzających wstępnie została oszacowana na kwotę ponad 100.000 zł. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
«« start « poprz. 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1027 - 1044 z 2044
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne