KPP Piła

DOBÓR DO POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
CAŁODOBOWY BEZPŁATNY OGÓLNOPOLSKI TELEFON DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
Sprawdź swoje punkty karne
Głuchoniemi
Dopalacze kradną życie
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację?
Telefon bezpieczeństwa dla turystów zagranicznych

Najczęściej czytane

 1. Policjantki błyskawicznie pomogły 40-letniemu mężczyźnie

  Szybkie i zdecydowane działania policjantek z Komendy Powiatowej Policji w Pile zapobiegły tragedii. Funkcjonariuszki wracając po festynie profilaktycznym do komendy, w pewnym momencie zauważyły na chodniku leżącego nieprzytomnego mężczyznę. Mundurowe wykorzystując wiedzę oraz doświadczenie błyskawicznie pomogły 40-letniemu mężczyźnie...

 2. Pilscy policjanci wzięli udział w akcji „Mundur na rowerze – Mundurowi Mundurowym”

  Policjanci z pilskiej komendy na czele z Komendantem Powiatowym Policji w Pile mł. insp. Sebastianem Cichockim wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Mundur na rowerze – Mundurowi Mundurowym”. Funkcjonariusze przejechali na rowerach z Piły do Czarnkowa, pokonując ponad 40 km. Mundurowi biorąc udział w akcji wsparli swoich potrzebujących kolegów, którzy ucierpieli podczas wykonywania obowiązków służbowych. Akcja została objęta honorowym patronatem Komendanta Głównego Policji.

 3. Dzielnicowi zlikwidowali domową plantację konopi indyjskich i zabezpieczyli ponad 1 tys. porcji marihuany

  Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile zlikwidowali domową uprawę konopi indyjskich oraz zabezpieczyli ponad 1 tys. porcji marihuany. Mundurowi zatrzymali właściciela nielegalnego towaru, 53-letniego mieszkańca Piły. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara więzienia do 10 lat.

 4. Kryminalni zabezpieczyli blisko 100 tabletek ekstazy oraz ponad 800 porcji amfetaminy

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile podczas realizacji zabezpieczyli blisko 100 tabletek ekstazy i ponad 800 porcji amfetaminy. Narkotyki ukryte były w pokoju. Funkcjonariusze zatrzymali właściciela nielegalnego towaru, 26-letniego mieszkańca Piły. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara więzienia do 10 lat.

 5. Warsztaty kryminalistyczne

  Na obrzeżach miasta doszło do popełnienia przestępstwa. Sprawcy pozostawili na miejscu zdarzenia wiele śladów traseologicznych, które należało ujawnić i prawidłowo zabezpieczyć. Taki scenariusz zajęć dla uczniów klas o profilu policyjnym oraz podopiecznych Fundacji Marchewkowe Pole przygotowali policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wraz z gronem pedagogicznym z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Pile.

 6. Wyrzysk – Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Maratonie MTB

  27 maja 2018 roku w Wyrzysku policjanci i przedstawicieli innych służb mundurowych wzięli udział w Mistrzostwach Polski Służb Mundurowych w Maratonie MTB pod Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji oraz Starosty Pilskiego Eligiusza Komarowskiego.

 7. Komunikat - pieniądze czekają na właściciela

 8. Uratowali życie niedoszłemu samobójcy

  Mundurowi z Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego uratowali niedoszłego samobójcę, który próbował skoczyć z wiaduktu nad torami PKP. Nadjechali dosłownie w ostatniej chwili, kiedy mężczyzna był już po drugiej stronie barierek.

 9. Areszt i zarzut usiłowania zabójstwa

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 18-letniego mężczyznę, który usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. Mężczyzna zadał cios nożem 35-latkowi, z którym wcześniej przebywał. Poszkodowany z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Sąd Rejonowy w Pile zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za popełnione przestępstwo mężczyzna może spędzić za kratami wiele lat.

 10. Złodziej sklepowy zatrzymany przez dzielnicowych

  Policjanci dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 33-latka. Jest on podejrzany o dokonanie kilku kradzieży sklepowych na terenie Piły. W jednym przypadku mężczyzna dokonał kradzieży artykułów na łączną kwotę ponad 700 złotych. Za to przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.