Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Akcja "Pasy" | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
30.01.2015.

passyUjawnionych 56 kierowców i 18 pasażerów, którzy podróżowali bez zapiętych pasów, to efekty akcji „Pasy”, przeprowadzonej wczoraj na terenie powiatu pilskiego przez policjantów pilskiej „drogówki”. Celem działań było podniesienie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz świadomości kierujących o zagrożeniach występujących na drodze.

…więcej
 
Piła - Włamywacz wyjechał z piwnicy czerwoną walizką... | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
30.01.2015.

piwnicaFunkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali w minioną środę 29 – letniego mieszkańca Piły, podejrzanego o włamanie do piwnicy w budynku mieszkalnym przy ulicy Kraszewskiego w Pile. Łupem złodzieja padł sprzęt o wartości blisko 1 tys. złotych. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Piła - Zorganizował imprezę, a później okradł kolegę | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
29.01.2015.

kajdanki3Wczoraj policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali 38-letniego mieszkańca Piły, podejrzanego o kradzież pieniędzy w kwocie 1600 zł. Mężczyzna wykorzystał chwilę nieuwagi i okradł swojego kolegę, z którym spożywał wcześniej alkohol. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

…więcej
 
Trzy czwarte Polaków ma zaufanie do Policji | Drukuj |
Autor: KGP   
28.01.2015.

mswPolicja cieszy się zaufaniem Polaków – wynika z badania społecznego na temat opinii rodaków na temat Policji i jej działań. W sondażu przygotowanym na zlecenie Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, zapytaliśmy również o zdanie na temat propozycji zaostrzenia przepisów ruchu drogowego.

…więcej
 
Piła - Odprawa roczna | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
27.01.2015.

odp2Wczoraj w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się odprawa roczna podsumowująca osiągnięcia pilskiej policji w 2014 r.  W spotkaniu uczestniczył Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu insp. dr Michał Domagalski, Starosta Powiatu Pilskiego, I Zastępca Prezydenta Miasta Piły, przedstawiciele samorządów i instytucji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Pile oraz kadra pilskiej komendy.

…więcej
 
Piła - Policjanci zlikwidowali domowy arsenał | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
26.01.2015.

bron1Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile wraz z funkcjonariuszami z Zespołu Minersko-Pirotechnicznego SPAP Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu i Nieetatowej Grupy Rozpoznania Minersko-Pirotechnicznego z pilskiej komendy zabezpieczyli różnego rodzaju karabiny, istotne części broni, naboje, pociski i granaty. Jeden z właścicieli zabezpieczonych przedmiotów przebywa w zakładzie karnym, drugi został zatrzymany przez pilskich policjantów. Za nielegalne posiadanie broni, a także niebezpiecznych przedmiotów grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.

…więcej
 
Piła - Policjanci po służbie zatrzymali kierowcę, który miał ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
23.01.2015.

prawo_jazdy_zatWczoraj przed 22.00 zgrany duet policjantów z Posterunku Policji w Kaczorach wracając do domu po służbie zatrzymał kierowcę, który prowadził VW Golfa, mając ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Nieodpowiedzialny mężczyzna jechał pijany do pracy "na nockę", ale nie dotarł i natychmiast stracił prawo jazdy.

…więcej
 
Piła - Pamiętajmy o odblaskach! Z nimi jesteśmy bardziej widoczni! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
22.01.2015.

odblaski_2Każdy pieszy, który  porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Policjanci przypominają, że nawet najmniejszy element odblaskowy widoczny dla innych uczestników ruchu drogowego może uratować życie...

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1574
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne