Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Akcja Truck-Bus | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
27.03.2015.

truckPolicjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile wczoraj na terenie powiatu pilskiego przeprowadzili działania w ramach ogólnopolskiej akcji "Truck-Bus". Celem akcji była m.in. kontrola samochodów ciężarowych oraz autobusów pod kątem sprawdzania stanu technicznego pojazdów oraz eliminowania nieprawidłowości w przewozie osób i towarów.  

…więcej
 
CBOS: 65 proc. respondentów dobrze ocenia Policję | Drukuj |
Autor: KGP   
26.03.2015.

kgp65 proc. respondentów dobrze ocenia pracę policjantów, natomiast 22 proc. ma do niej zastrzeżenia - to wyniki najnowszego badania Centrum Badania Opinii Społecznej, zrealizowanego w marcu. Notowania Policji, co podkreśla CBOS, są stabilne.

…więcej
 
Piła - Policjanci zlikwidowali agencję towarzyską i zabezpieczyli ponad 1500 porcji narkotyków | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
25.03.2015.

suter3Pilscy kryminalni zatrzymali w ubiegłym tygodniu dwóch mężczyzn podejrzanych o czerpanie korzyści majątkowych z cudzego nierządu i posiadanie narkotyków, a także kobietę, która usłyszała zarzut posiadania znacznych ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwa całej trójce grozi kara więzienia, odpowiednio do 3 i 10 lat. 

…więcej
 
Piła - STOP! Kontrola drogowa! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
24.03.2015.

kontrolaWszystkie osoby posiadające prawo jazdy, powinny wiedzieć jak zachować się podczas rutynowej kontroli drogowej. Tyle teoria. W praktyce okazuje się, że kierowcy bardzo często nie wiedzą jak zachować się w trakcie jej trwania i bardzo często popełniają podobne błędy. Poniżej kilka rad dotyczących przedmiotowej problematyki. 

…więcej
 
Piła - Policjanci zatrzymali sprawcę 7 włamań | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
23.03.2015.

skarb1Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali w ubiegłym tygodniu mieszkańca Piły. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie łącznie 7 włamań m.in. do punktów usługowo-handlowych na terenie Piły. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kilka tysięcy złotych. Teraz zatrzymanemu mężczyźnie za popełnione przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

…więcej
 
Piła - Wiosna tuż, tuż... | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
19.03.2015.

wiosnaJuż za dwa dni rozpocznie się kalendarzowa wiosna. Pierwszy dzień wiosny to dla młodzieży bardzo często tradycyjny dzień wagarowicza. Jutrzejszy i sobotni dzień  będzie również pracowity dla pilskich policjantów. Jak co roku funkcjonariusze dbać będą o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży oraz o zachowanie ładu i porządku na ulicach miasta.

…więcej
 
Piła - Pilanie poszukiwani Europejskimi Nakazami Aresztowania zatrzymani za granicą | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
19.03.2015.

kajdanki_na_kodeksieDzięki informacjom uzyskanym przez policjantów z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile, w tym roku zatrzymanych zostało 5 mężczyzn, poszukiwanych  Europejskimi Nakazami Aresztowania. Wszyscy mieszkańcy Piły zostali zatrzymani na terytorium Wielkiej Brytanii. Teraz najbliższe lata spędzą za więziennymi murami.

…więcej
 
Piła - Policjanci na VII Turnieju Wiedzy Konsumenckiej | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
18.03.2015.

turniej1Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile towarzyszyli w organizowanej przez Powiatowego Rzecznika Konsumentów w Pile, VII Edycji Konkursu Powiatowego Wielkopolskiej Olimpiady Wiedzy Konsumenckiej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu pilskiego. Spotkanie odbyło się wczoraj w Starostwie Powiatowym w Pile.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1615
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne