Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Policjanci zabezpieczyli narkotyki ukryte w gaśnicy | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
21.05.2015.

gasnicaPolicjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali w miniony poniedziałek mieszkańca powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości substancji psychotropowych i środków odurzających. Podczas przeszukania pojazdu i mieszkania funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad  1500 porcji narkotyków, część z nich ukryta była w gaśnicy. Teraz za popełnione przestępstwo grozi  mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Piła - Zmiana przepisów dotyczących przewożenia dzieci | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska/KGP   
20.05.2015.

dzieckowfotelikuZmieniają się przepisy dotyczące przewożenia dzieci w fotelikach. Niektóre wymagania zostały zaostrzone, a część z nich uległa złagodzeniu. Kiedy dziecko powinno jechać w foteliku, a kiedy wystarczy przypiąć je pasami? Odpowiedź na to i inne pytania, związane z bezpiecznym przewożeniem najmłodszych, przedstawiamy w artykule.

 

…więcej
 
Piła - Policjanci zdobyli Puchar Komendanta Głównego Policji | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
19.05.2015.

turniejsp2Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zdobyli I miejsce i Puchar Komendanta Głównego Policji w II Piłkarskim Turnieju Służb Mundurowych, który odbył się w minioną sobotę na obiektach sportowych w Szkole Policji w Pile. Policjantom z pilskiej komendy podczas turnieju towarzyszyła Pani Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Beata Różniak-Krzeszewska.

…więcej
 
Piła - Policjanci na Wojewódzkich Obchodach Dnia Strażaka | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
18.05.2015.

stra3Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Kozłowski wspólnie z Komendantem Powiatowym Policji w Pile mł. insp. Beatą Różniak-Krzeszewską uczestniczyli w Wojewódzkich Obchodach Dnia Strażaka, które odbyły się wczoraj na Placu Staszica w Pile. Policjanci oraz pracownicy cywilni z pilskiej komendy z tej okazji składają naszym mundurowym kolegom serdeczne życzenia.

…więcej
 
Piła - Komunikat | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
17.05.2015.

kogut_policyjnyW związku z wojewódzkimi obchodami Dnia Strażaka w dniu 17 maja br. mogą wystąpić utrudnienia w ruchu w godz. 12.30-13.00 przy ulicy  Browarnej, natomiast w godz. 13.00-14.00 przy ulicy 11-Listopada, Jana Pawła, Alei Piastów, Piłsudskiego (prawa strona), a także przy ulicy Witaszka.

 
Surowsze kary dla piratów drogowych oraz pijanych kierowców | Drukuj |
Autor: MSW   
17.05.2015.

logo_kpp_noweOd 18 maja zaczną obowiązywać nowe przepisy, zaostrzające sankcje wobec kierujących pojazdami, którzy popełnią najcięższe z naruszeń w ruchu drogowym. Służbom kontrolnym oraz sądom dano w ten sposób nowe instrumenty, które powinny w jeszcze większym stopniu zdyscyplinować kierujących pojazdami do przestrzegania przepisów.

…więcej
 
Piła - Przedszkolaki z wizytą w komendzie | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
15.05.2015.

przedszk.1Niecodzienni  goście   odwiedzili   dzisiaj     Komendę  Powiatową  Policji w  Pile.   Chłopcy i dziewczynki z Niepublicznego Przedszkola Disneyland w Pile zobaczyli, jak wygląda praca funkcjonariuszy Policji. Dla najmłodszych gości czekało wiele niespodzianek.

…więcej
 
Piła - Policjanci odnaleźli zaginioną niepełnosprawną 9-letnią dziewczynkę | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
14.05.2015.

radiowzWczoraj policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Pile odnaleźli zaginione niepełnosprawne 9-letnie dziecko. Dziewczynka zginęła swojej mamie około godziny 18 podczas spaceru. Akcja trwała kilkadziesiąt minut. Funkcjonariusze przeszukiwali cały okoliczny teren. Podczas penetracji terenu policjanci odnaleźli dziewięciolatkę i przekazali ją mamie. Dziecko nie odniosło żadnych obrażeń.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1662
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne