Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Sierżant Pyrek w pilskim szpitalu | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
29.07.2015.

pyrek_z_wszystkimiSpokojnie, Sierżant Pyrek jest cały i zdrowy. Maskotka Wielkopolskiej Policji z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Pile odwiedzili najmłodszych pacjentów przebywających na oddziale dziecięcym w Szpitalu Specjalistycznym w Pile. W trakcie wizyty policjanci przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa obowiązujące nie tylko na drodze, ale także w domu, na podwórku, czy podczas pobytu nad wodą. Pyrek zaprzyjaźnił się z dziećmi, a także ze wspaniałym personelem Szpitala. 

…więcej
 
Piła - II Wakacyjny Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
28.07.2015.

brdpilaRozpoczęły się przygotowania do drugiego półfinału Wakacyjnego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym o Puchar Prezydenta Miasta Piły. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile oraz funkcjonariusze Straży Miejskiej w Pile zachęcają wszystkich uczniów szkół podstawowych do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. To znakomita okazja do utrwalenia przepisów z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, ale także możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

…więcej
 
Piła - Premiera spotu o dopalaczach "Linia życia" - video | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
27.07.2015.
dopalacze-pat24 lipca w dniu Święta Policji odbyła się premiera nowego spotu o dopalaczach "Linia życia" zrealizowanego przez Komendę Powiatową Policji w Pile z udziałem młodzieży z lokalnej grupy "PaTport". "Głosem młodzieży" z prostym i oczywistym przesłaniem autorzy chcą dotrzeć do jak największej rzeszy osób i pokazać jakie konsekwencje niesie spróbowanie, choć jeden raz, dopalaczy.
…więcej
 
Piła - Znakowanie rowerów | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
27.07.2015.
policjaZapraszamy Państwa na kolejne znakowanie rowerów.
…więcej
 
Piła - Uroczyste Obchody Święta Policji | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
27.07.2015.

sztandarW Młodzieżowym Domu Kultury w Pile odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. Kilkudziesięciu pilskich stróżów prawa odebrało odznaczenia i awanse na wyższe stopnie służbowe. Wyróżnieni zostali również pracownicy cywilni pilskiej komendy.

 

…więcej
 
Tydzień Bezpiecznego Kierowcy 2015 | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska/KWP   
23.07.2015.

drogowkaWypoczynek i czas urlopów jest często związany z przemieszczaniem się, z wyjazdami, z odwiedzinami naszych bliskich i rodzin, a to rodzi także pewne zagrożenia wynikające z podróżowania. Dlatego słyszymy z różnych stron nawoływanie o rozważną i bezpieczną jazdę. Nie jesteśmy bowiem tylko biernymi uczestnikami dróg.#000000
…więcej
 
Piła - Komunikat | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
23.07.2015.

policja_bokPod koniec czerwca 2015 r. na parkingu osiedlowym w Pile przy Al. Wojska Polskiego 35C został znaleziony telefon komórkowy m-ki Hammer My Phone kol. czarnego wraz z dwoma kartami SIM. Właściciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu 67 353 15 72, kom. 786-936-432.

 
MSW - Bezpieczny autobus - sprawdź! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska/KWP   
22.07.2015.

logo_kpp_noweOkres wakacyjny to kulminacyjny moment wyjazdów zorganizowanych grup na letni wypoczynek. W związku z tym Ministerstwo Spraw Wewnętrznych zachęca do odwiedzenia witryny internetowej www.bezpiecznyautobus.gov.pl. Jest to strona, która w szybki i łatwy sposób umożliwia sprawdzenie podstawowych informacji o autokarach i pojazdach przeznaczonych do przewozu powyżej 9 osób.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1738
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne