Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Najlepszy Policjant Ruchu Drogowego w Wielkopolsce wyłoniony! | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński/KWP Poznań   
27.05.2016.
k4Już po raz dwudziesty dziewiąty policjanci z Wielkopolski rywalizowali - tym razem w Pile, o tytuł „Policjanta Ruchu Drogowego Roku 2016”. Funkcjonariusze którzy zwyciężyli w wielkopolskich eliminacjach - najlepsi w testach, strzelaniu, kierowaniu ruchem, jeździe na motocyklu i samochodem, będą reprezentować województwo podczas krajowego finału w Białymstoku.
…więcej
 
Piła - Znakowanie rowerów | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
27.05.2016.

a3_plakat_ieko_vivoSerdecznie zapraszamy w dniu 28 maja 2016 r. w godz. 12.00 - 16.00 do Parku na Wyspie, gdzie w trakcie imprezy pn. Piła rowerowa niezadymiona policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile w ramach akcji Rower na zdjęciu będą znakować rowery. Prosimy zabrać dowód zakupu roweru.

…więcej
 
Piła - BEZPIECZNIE CHCE SIĘ ŻYĆ! | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
25.05.2016.

brdW Regionalnym Centrum Kultury w Pile odbyło się seminarium poświęcone zagadnieniom bezpieczeństwa w ruchu drogowym pod hasłem „BEZPIECZNIE CHCE SIĘ ŻYĆ!”.  Podczas spotkania również zostały przedstawione zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowego na terenie powiatu pilskiego.

…więcej
 
Uwaga na domokrążców!!! | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
24.05.2016.

policjaAwaria instalacji wodnej w bloku, sprawdzanie drożności kanalizacji lub kominów wentylacyjnych, kontrola szczelności kaloryferów, sprzedaż po atrakcyjnej cenie różnych produktów. Każdy pretekst jest dobry, byle tylko wejść do mieszkania starszej osoby i ją okraść. Wczoraj ofiarą fałszywego sprzedawcy padł starszy mieszkaniec Piły. Dlatego po raz kolejny apelujemy do Państwa – nie wpuszczajcie do mieszkań nieznajomych!

…więcej
 
Piła - 30-latek odpowie za 6 kradzieży z włamaniem do samochodów | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
23.05.2016.

kajdanki3Funkcjonariusze zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali 30–letniego mieszkańca Piły, podejrzanego o kradzieże z włamaniem do 6 samochodów. Łupem złodzieja padł sprzęt RTV oraz różnego rodzaju akcesoria samochodowe. Straty oszacowano na kwotę blisko 10 tys. złotych. Teraz za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Komunikat - Komunikat | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
23.05.2016.

logo_kpp_nowePolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile poszukują właściciela roweru marki KONSUL zabezpieczonego przez funkcjonariuszy z pilskiej jednostki 06 maja br. w Pile przy ulicy Ogińskiego. Właściciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu 67 353 15 71, 786 936 426 lub 997.

 

 
Piła - Przed nami wojewódzki finał konkursu na policjanta ruchu drogowego roku! Zapraszamy!!! | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska/KWP Poznań   
20.05.2016.
policjant_z_wrdPod patronatem Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka, w dniach 23-25 maja br. w Pile, odbędzie się Wielkopolski Finał Wojewódzki XXIX Ogólnopolskiego Konkursu „POLICJANT  RUCHU  DROGOWEGO  ROKU”. Organizatorami przedsięwzięcia są Komenda Wojewódzka Policji w Poznaniu, Szkoła Policji w Pile oraz Komenda Powiatowa Policji w Pile.


…więcej
 
Piła - Policjanci na V Turystycznym Rajdzie Samochodowym Seniorów "Reporter" | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
20.05.2016.

raj1Wczoraj o godz. 8.30  policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile spotkali się z seniorami, którzy wzięli udział w V Turystycznym Rajdzie Samochodowym Seniorów „Reporter”. Policjanci podkreślili m.in., że życzliwość, brak agresji, pozytywnie wpływają na bezpieczeństwo i jakość życia uczestników ruchu drogowego.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 2042
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne