Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Wakacje 2016! Nie zapominajmy o zasadach bezpieczeństwa! | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
24.06.2016.

wakacje_5Wakacje to czas wypoczynku i podróży. Dla funkcjonariuszy, to jednak czas wzmożonej pracy. Policjanci ruchu drogowego czuwają nad bezpieczeństwem podróżujących m.in. samochodami oraz autokarami, a policyjni wodniacy patrolują jeziora i rzeki, zwracając uwagę na wszystkich, którzy w upalne dni korzystają z kąpieli. Funkcjonariusze przypominają, że wakacje to przerwa od pracy i szkoły, ale nie od myślenia - zasady bezpieczeństwa obowiązują zawsze i wszędzie!

…więcej
 
Piła - Okradł 65-letniego podopiecznego, którym się opiekował | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
23.06.2016.

kajdanki3Pilscy kryminalni zatrzymali młodego mieszkańca Piły. 29-latek miał się opiekować i pomagać 65-letniemu mężczyźnie, jednak okradł go i nagle zniknął. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Piła - Policjantki rozmawiały z przedszkolakami o bezpieczeństwie podczas wakacji | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
22.06.2016.

wak4Na terenie Komendy Powiatowej Policji w Pile odbyły się warsztaty związane z bezpiecznym zachowaniem podczas letniego wypoczynku. W spotkaniu wzięły udział dzieci z Anglojęzycznego Przedszkola FIRST STEPS  w Pile. Na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek.

…więcej
 
Akcja "Młody Bohater" | Drukuj |
Autor: KGP   
21.06.2016.

grafika_v2maleAkcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.

…więcej
 
O czym warto pamiętać przed wakacjami? | Drukuj |
Autor: KGP   
21.06.2016.

bezp_wakacjeO czym warto pamiętać, wybierając się na urlop, przypominają instytucje biorące udział we wspólnej akcji "Przed wakacjami – co warto wiedzieć?". W działania po raz kolejny zaangażowana jest Policja. Funkcjonariusze apelują o zachowanie ostrożności w czasie podróży, o zabezpieczenie mieszkania podczas naszej nieobecności, zwracają uwagę na współczesną formę niewolnictwa jaką jest handel ludźmi i przestrzegają przed kradzieżą tożsamości. Przypominają też o zasadach bezpiecznego wypoczynku nad wodą.

…więcej
 
Piła - O bezpieczeństwie podczas wakacji | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
20.06.2016.

wakacjeZ inicjatywy Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Piotra Skrzypkowiaka dzisiaj w pilskiej komendzie odbyło się spotkanie poświęcone bezpieczeństwu podczas wakacji. W rozmowach o bezpieczeństwie podczas wypoczynku letniego udział wzięli policjanci oraz przedstawiciele instytucji zajmujących się na co dzień tematyką szeroko rozumianego bezpieczeństwa.

…więcej
 
KGP - Konkurs na hasło Polskiej Policji | Drukuj |
Autor: KGP   
20.06.2016.

gwiazda_997Komendant Główny Policji ogłasza konkurs na hasło (motto, dewizę), które będzie umieszczone na radiowozach. Zachęcamy mieszkańców powiatu pilskiego do udziału w konkursie.

…więcej
 
Piła - Policjanci na zakończeniu roku akademickiego "młodzieży senioralnej" | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
17.06.2016.

1Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile uczestniczyli w uroczystym zakończeniu roku akademickiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile. Wspaniała "młodzież senioralna", z którą współpracujemy w ramach Wielkopolskiego Programu Prewencyjnego "Bezpieczne Życie Seniorów" wczoraj zakończyła kolejną edycję swojej działalności.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 2064
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne