Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
UWAGA KOMUNIKAT Komendy Powiatowej Policji w w Czarnkowie | Drukuj |
Autor: KPP w Czarnkowie   
28.04.2016.
wypadek16 kwietnia 2016r. około godziny 0.06 na prostym odcinku drogi powiatowej 1342P, odcinek Sarbia - Gębice doszło do potrącenia rowerzysty. W wyniku zdarzenia 33 letni mężczyzna doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala w Pile, gdzie zmarł. Na podstawie zabezpieczonych śladów i dowodów ustalono, iż sprawcą potrącenia była osoba poruszająca się najprawdopodobniej samochodem osobowym marki Opel Corsa B. W związku z powyższym, wszystkich , mających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia prosimy o kontakt osobisty w Komendzie Powiatowej Policji w Czarnkowie, bądź telefoniczny na bezpłatny numer 997. Informację można przekazać za pośrednictwem Komendy Powiatowej Policji w Pile.
 
Piła - Uwaga w długi weekend utrudnienia w ruchu drogowym | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
28.04.2016.

komunikatW zbliżający się długi weekend majowy pojawią się utrudnienia w ruchu drogowym w Pile. W trakcie wolnych dni od pracy odbędzie się wiele imprez kulturalnych i sportowych. Te największe z nich będą zabezpieczać policjanci pilskiego Wydziału Ruchu Drogowego.  Podpowiadamy, kiedy i których ulic kierowcy powinni unikać.

…więcej
 
Piła  Nielegalne papierosy w rękach policjantów | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
27.04.2016.

5Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Pile na terenie Gminy Ujście zabezpieczyli blisko 340 tysięcy sztuk nielegalnych papierosów. Jego wprowadzenie do obrotu naraziłoby Skarb Państwa na straty w wysokości ok. 300 tysięcy złotych. W związku ze sprawą zarzuty usłyszeli 59-letni i 44-letni mieszkańcy Powiatu Pilskiego.

…więcej
 
Piła - Zapraszamy na ćwierćmaraton w Pile | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
26.04.2016.
artur_biegKomendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak zaprasza na Mistrzostwa Wielkopolski Policjantów w biegu ulicznym pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. W dniu 1 maja 2016 r. odbędzie się Ćwierćmaraton Muzyczny w Pile! 
…więcej
 
Komunikat | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
26.04.2016.

lid_akcjaPolicjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile, na telefoniczne zgłoszenie dokonują kontroli stanu technicznego autobusu oraz badają stan trzeźwości jego kierowcy.

…więcej
 
Piła - Sprawcy rozboju zatrzymani | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
25.04.2016.

kajdanki2W wyniku działań policjantów Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego oraz Wydziału Kryminalnego pilskiej Komendy zatrzymano trzech sprawców rozboju. Miał on miejsce w minioną środę o godz. 15.00 przy jednym ze sklepów przy Al. Wojska Polskiego w Pile.

…więcej
 
Piła - Powiatowy Finał Turnieju BRD dla szkół podstawowych rozstrzygnięty! | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
21.04.2016.
20160421_130418Powiatowy Finał Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla szkół podstawowych rozstrzygnięty! Po zaciętej rywalizacji pierwsze miejsca zajęła Szkoła Podstawowa nr 5 w Pile. Tym samym obroniła tytuł Mistrza Turnieju z 2015 r.
…więcej
 
KGP - Rekordowy wskaźnik poczucia bezpieczeństwa Polaków | Drukuj |
Autor: KGP   
20.04.2016.
wykres_lidW dniach 12-19 marca 2016 roku, Centrum Badania Opinii Społecznej przeprowadziło badanie na temat bezpieczeństwa – zarówno w skali kraju, jak i w okolicy miejsca zamieszkania – oraz zagrożenia przestępczością. Badanie zrealizowano na reprezentatywnej losowej próbie dorosłych Polaków.
…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 2021
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne