Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - STOP! Kontrola drogowa! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
21.11.2014.

kontrolaWszystkie osoby posiadające prawo jazdy, powinny wiedzieć jak zachować się podczas rutynowej kontroli drogowej. Tyle teoria. W praktyce okazuje się, że kierowcy bardzo często nie wiedzą jak zachować się w trakcie jej trwania i bardzo często popełniają podobne błędy. Poniżej kilka rad dotyczących przedmiotowej problematyki. 

…więcej
 
Piła - Zwierzę, jako istota żyjąca... | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
20.11.2014.

spot1W miniony wtorek w Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyło się spotkanie poświęcone problematyce znęcania się nad zwierzętami. W przedmiotowym przedsięwzięciu udział wzięła szefowa Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Pile, biegła zoopsycholog, a także policjanci pełniący służbę na terenie powiatu pilskiego. Celem spotkania było m.in. wypracowanie jednolitego postępowania zgodnie z obowiązującymi przepisami w przypadkach nieludzkiego traktowania zwierząt.

…więcej
 
Piła - Akcja "Truck-Bus" | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
19.11.2014.

truckPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile wraz z Inspekcją Transportu Drogowego wczoraj na terenie powiatu pilskiego przeprowadzili działania w ramach akcji "Truck-Bus". Celem akcji była m.in. kontrola samochodów ciężarowych oraz autobusów pod kątem sprawdzania stanu technicznego pojazdów oraz eliminowania nieprawidłowości w przewozie osób i towarów.

…więcej
 
Piła - Nie daj się nabrać. Sprawdź zanim podpiszesz! | Drukuj |
Autor: KGP   
19.11.2014.

zanimZwrócenie uwagi na ryzyko związane z zawieraniem umów finansowych, w tym przede wszystkim z zaciąganiem wysoko oprocentowanych, krótkoterminowych pożyczek, oraz z korzystaniem z usług finansowych, które nie podlegają szczególnemu nadzorowi państwa – to główny cel kampanii społecznej „Nie daj się nabrać. Sprawdź, zanim podpiszesz”. Jednym z patronów akcji jest Policja.

…więcej
 
Piła - Zmienia się pogoda! Apelujemy o rozwagę na drogach!!! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
18.11.2014.

droga1Okres jesienny i zimowy na drogach wiąże się z charakterystycznymi dla tych pór roku kategoriami zagrożeń. Na drogach jest ślisko, wcześniej zapada zmrok, pada deszcz, śnieg, grad, jest mgła. Poruszając się w takich warunkach, kierujący pojazdem zobowiązany jest zachować szczególną ostrożność. W przeciwnym razie może dojść do wypadków i kolizji.

…więcej
 
Piła - Policjanci zatrzymali sprawcę rozboju | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
17.11.2014.

torebkaPilscy kryminalni zatrzymali w minioną środę 22 - letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o dokonanie rozboju na 55 - letniej kobiecie. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara nawet 12 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Piła - Złodzieje rowerów w rękach Policji | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
14.11.2014.

row2Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali w minioną środę trzech mieszkańców Piły, podejrzanych o kradzież 8 rowerów. Mężczyźni odwiedzali budynki mieszkalne na terenie miasta i z klatek schodowych zabierali wybrane rowery. Teraz za popełnione  przestępstwa mężczyznom grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Piła - Święto pracowników Policji | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
13.11.2014.

pracownik3Pracownicy Policji pilskiej komendy 11 listopada br. obchodzili swoje święto. Wczoraj Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Beata Różniak-Krzeszewska podziękowała pracownikom Policji za profesjonalizm w działaniu na rzecz Policji.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1509
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne