Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
SENIORZE NIE DAJ SIĘ OSZUKAĆ! - OSTRZEGAMY- PODSZYWAJĄ SIĘ POD POLICJANTÓW | Drukuj |
Autor: KGP/MM   
09.12.2016.
1Oszuści działający metodą "na wnuczka" czy "na policjanta" wciąż oszukują starszych ludzi i wyłudzają pieniądze. Coraz częściej członkowie grup przestępczych podają się za policjantów CBŚP bądź funkcjonariuszy zajmujących się rozpracowywaniem oszustów. Bądźmy ostrożni i nie ufajmy takim telefonom! Prawdziwi policjanci NIGDY nie informują o prowadzonych przez siebie sprawach telefonicznie i nigdy nie proszą też o przekazanie pieniędzy nieznanej osobie.

 

…więcej
 
Kampania "Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo" | Drukuj |
Autor: KWP w Poznaniu/RR   
08.12.2016.
1
W okresie jesienno–zimowym prawidłowe oświetlenie pojazdów nabiera szczególnego znaczenia, bowiem potęgują się negatywne zjawiska niekorzystnie wpływające na proces widzenia, zwłaszcza przy występowaniu niekorzystnych warunków atmosferycznych. Jak ważna jest rola prawidłowego oświetlenia pojazdu dla bezpieczeństwa własnego i innych uczestników ruchu – przekonywali policjanci na inauguracji ogólnopolskiej kampanii „Twoje światła – Twoje bezpieczeństwo”.
 
 
…więcej
 
Piła - Wspólne działania Wydziału Ruchu Drogowego i ITD | Drukuj |
Autor: Magdalena Marchwant   
08.12.2016.

2W dniu wczorajszym policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile wraz z funkcjonariuszami Inspekcji Transportu Drogowego zorganizowali wspólne działania na drodze krajowej K11, których głównym celem była kontrola samochodów ciężarowych.

…więcej
 
Piła - Zauroczenie płcią przeciwną motywem włamania | Drukuj |
Autor: Magdalena Marchwant   
08.12.2016.

1Pilscy Kryminalni zatrzymali trzech sprawców kradzieży z włamaniem do kwiaciarni na terenie Piły. Podejrzani dobrze znani są pilskiej Policji. Wszyscy byli już karani za przestępstwa kryminalne. Dwóch z nich odbywało też karę pozbawienia wolności. Teraz grozi im więzienie. 

 

…więcej
 
Piła - Flota samochodowa pilskiej komendy wzbogacona o nowy radiowóz | Drukuj |
Autor: Magdalena Marchwant   
07.12.2016.

lKomendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Piotr Skrzypkowiak uczestniczył dzisiaj w uroczystym przekazaniu przez Starostę Pilskiego Eligiusza Komarowskiego nowego oznakowanego radiowozu. Samochód będzie służył policjantom z Wydziału Ruchu Drogowego. Dofinansowanie do zakupu samochodu mundurowi otrzymali od Starostwa Powiatowego w Pile oraz Komendy Głównej Policji.

…więcej
 
Piła - Wpadł amator nielegalnego towaru | Drukuj |
Autor: Magdalena Marchwant   
07.12.2016.

1Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli nielegalny tytoń i papierosy. Towar, który był własnością 62-letniego mieszkańca Piły ulegnie przepadkowi. Mężczyzna musi się też liczyć z karą grzywny.

…więcej
 
Widzieć i być widocznym | Drukuj |
Autor: KWP w Poznaniu/IK   
05.12.2016.
1Często mylone są dwa pojęcia – widzieć i być widocznym. Sądzimy, że jeśli widzimy samochód który nadjeżdża z naprzeciwka, to również kierujący tym pojazdem nas widzi. Jak ważne są odblaski wiemy z wielu przykładów dnia codziennego. Kamizelka świecąca w nocy, drobny element odblaskowy zaczepiony na naszym ubraniu, bądź mała latarka w dłoni, może uratować nam życie kiedy idziemy nieoświetloną drogą. Jeśli pieszy wyposażony jest w element odblaskowy, który odbija światła samochodu, kierowca spostrzeże go już z odległości 130-150 metrów, czyli 5 razy wcześniej niż uczestnik ruchu bez odblasku! To może uratować pieszemu życie.
…więcej
 
KIEROWCO UWAŻAJ NA PIESZYCH!!! | Drukuj |
Autor: Magdalena Marchwant   
04.12.2016.

przejscie_dla_pieszychTylko w ciągu czterech dni ostatniego tygodnia, tj. od poniedziałku do czwartku, na terenie miasta Piły doszło do trzech potrąceń pieszych. We wszystkich przypadkach do zdarzeń dochodziło na przejściu dla pieszych. Apelujemy do kierowców o ostrożność, bezpieczną jazdę oraz zdrowy rozsądek, bowiem kierowanie pojazdem to także odpowiedzialność za przewożone osoby i innych uczestników ruchu, w tym pieszych i rowerzystów.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 2202
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne