Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - mł. insp. Piotr Skrzypkowiak nowym komendantem policji w Pile | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
30.08.2015.

img_1185W dniu 28 sierpnia 2015 r. w Komendzie Powiatowej Policji w Pile Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu insp. Rafał Batkowski odwołał z funkcji komendanta mł. insp. Beatę Różniak-Krzeszewską i powierzył obowiązki komendanta mł. insp. Piotrowi Skrzypkowiakowi. W uroczystości uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, służb mundurowych, instytucji współpracujących z pilską policją oraz kadra kierownicza.

…więcej
 
Piła - Sprawca 7 włamań do mieszkań w rękach Policji! | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
27.08.2015.

wlanPolicjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile przy współpracy z funkcjonariuszami z Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI zatrzymali w miniony poniedziałek 45-letniego mieszkańca Warszawy, podejrzanego o dokonanie 7 włamań na terenie Piły, do których doszło pod koniec lipca br. Zatrzymanemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

…więcej
 
Piła - Debata społeczna | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
27.08.2015.

dp1W dniu 26 sierpnia 2015 r. w budynku Inwest-Parku w Pile została zorganizowana Debata społeczna dotycząca bezpieczeństwa prowadzenia działalności gospodarczej z kontrahentami zagranicznymi. Współorganizatorami przedsięwzięcia był Inwest-Park Piła oraz Izba Gospodarcza Północnej Wielkopolski.  

…więcej
 
Piła - Garażowa kontrabanda zlikwidowana | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
26.08.2015.
tyt2Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli w jednym z garaży na terenie Piły blisko 2 tony krajanki tytoniowej bez polskich znaków akcyzy skarbowej. Wprowadzenie tak znacznej ilości tytoniu do obrotu naraziłoby Skarb Państwa na straty blisko 1,5 miliona złotych. 29-letniemu mężczyźnie za popełniony czyn grozi nawet 3 lata więzienia oraz wysoka kara grzywny.

…więcej
 
Piła - Komunikat | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
25.08.2015.

policja_bokPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile poszukują właściciela roweru marki UTARA WAVE koloru czerwonego znalezionego w dniu 12 sierpnia 2015 r. w Pile przy ul. Andersa oraz telefonu komórkowego marki Samsung znalezionego w Pile w dniu 6 sierpnia 2015 r. Prosimy o kontakt pod numerem telefonu 67 353 15 81 lub 786 936 435.

 
Zaproszenie do Jarocina na Półmaraton | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
25.08.2015.
logo_bieguJuż wkrótce w Jarocinie odbędzie się wielka impreza sportowa dla miłośników biegania organizowana przez stowarzyszenie Rock Run Jarocin. Półmaraton i bieg na 10 km odbędą się pod hasłem "STOP DOPALACZOM". Organizatorzy wraz z  Komendantem Powiatowym Policji w Jarocinie zapraszają policjantów z całej Polski oraz funkcjonariuszy innych formacji do udziału w biegu w kategorii "służb mundurowych" i włączenie się do akcji profilaktycznej.
…więcej
 
Uwaga na oszustów - bądźmy szczególnie ostrożni!!! | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
24.08.2015.

telPolicja ostrzega przed tzw. oszustwami „na wnuczka” oraz "na policjanta".  Prowadzone akcje profilaktyczne przynoszą efekty. Funkcjonariusze otrzymują coraz więcej zgłoszeń od starszych osób, które wykazały się czujnością i nie dały się okraść. Mimo to policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile  apelują o ostrożność!

…więcej
 
Piła - Hodował w szklarni marihuanę i ... pomidory | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
21.08.2015.

kon1Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali wczoraj na terenie gminy Szydłowo 27-letniego mężczyznę podejrzanego o uprawę konopi indyjskiej. Mężczyzna hodował rośliny w szklarni razem z ... pomidorami. Dodatkowo funkcjonariusze w trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawnili blisko 70 porcji marihuany. Za popełnione przestępstwo mężczyzna może teraz trafić do wiezienia nawet na 8 lat.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1776
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne