Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Pamiętajmy o odblaskach! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
29.08.2014.

odblaski_2Od 31 sierpnia każdy pieszy, który będzie się poruszał po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.


 

…więcej
 
Piła - Witaj Szkoło! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
29.08.2014.

witaj_szkoloZbliża się koniec okresu wakacyjnego. Niedługo rozpocznie się nowy rok szkolny. Co zrobić, aby ten czas był bezpieczny dla nas i naszych dzieci? 

…więcej
 
Piła - Policjanci zabezpieczyli ponad 500 porcji narkotyków | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
29.08.2014.

naark1Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali wczoraj 22 -  letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Podczas przeszukania jego mieszkania, śledczy zabezpieczyli ponad 500 porcji narkotyków. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
KGP - Wielki charytatywny mecz piłki nożnej Policja kontra TVP | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
28.08.2014.

policja-meczJuż w najbliższą sobotę (30 sierpnia br.) w samo południe na stadionie w Ostródzie odbędzie się mecz pomiędzy drużynami gwiazd TVP i polskiej Policji. Mecz relacjonować będzie na żywo TVP Polonia i TVP Regionalna. Retransmisję spotkania można będzie zobaczyć po południu w TVP Sport. Drużynę Policji poprowadzi Komendant Główny Policji gen. insp. Marek Działoszyński, zaś gwiazdy TVP - wiceprezes Telewizji Polskiej Bogusław Piwowar.

…więcej
 
Piła - Za rażące naruszenie przepisów policjanci zatrzymali kolejne prawo jazdy | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
28.08.2014.

prawo_jazdyWczoraj kolejny nieodpowiedzialny kierowca stracił prawo jazdy. 18-letni mężczyzna znacznie przekroczył prędkość, nie zatrzymał się do kontroli drogowej i uciekał przed policjantami. Prawo jazdy które posiadał zaledwie od trzech miesięcy, zatrzymali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pilskiej Komendy.

…więcej
 
Piła - Złodziej rowerów w rękach Policji | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
28.08.2014.

kajdanki_na_kodeksiePolicjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali wczoraj 49 - letniego mieszkańca Piły, podejrzanego o kradzież czterech rowerów oraz rury stalowej. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na kwotę około 10 tysięcy zł. Teraz za popełnione  przestępstwa mężczyźnie grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Powiat - Bezpieczne rozpoczęcie roku szkolnego | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
28.08.2014.

logo_kpp_noweW najbliższy poniedziałek na terenie powiatu pilskiego uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych rozpoczną nowy rok szkolny 2014/2015. Dzień ten będzie również pracowity dla pilskich policjantów. Jak co roku funkcjonariusze dbać będą o bezpieczną drogę do szkoły dzieci i młodzieży oraz o zachowanie ładu i porządku na terenie naszego powiatu.
…więcej
 
Piła - Prowadziła krokodyli interes i ... usłyszała zarzut | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
27.08.2014.
torebkaPolicjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej z Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili wczoraj 39 - letnią mieszkankę Piły, która na jednym z portali aukcyjnych oferowała do sprzedaży torebkę damską, wykonaną z naturalnej skóry krokodyla. Teraz za popełnione przestępstwo grozi jej kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

 

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1410
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne