Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Pożegnanie Naczelnika Wydziału Kryminalnego | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
26.07.2016.

p1W Komendzie Powiatowej Policji w Pile pożegnano kom. Mariusza Wiśniewskiego Naczelnika Wydziału Kryminalnego, który został powołany na stanowisko I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu.

…więcej
 
Ruszył nabór projektów do programu Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka | Drukuj |
Autor: KGP   
26.07.2016.

 LIDSamorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych w ramach programu "Razem Bezpieczniej". Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji przekaże w 2016 roku na ten cel łącznie 3 miliony złotych.

…więcej
 
Powiat - Akcja "Młody Bohater" | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński / MSW   
26.07.2016.
mlody_bohaterAkcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i  promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży.
…więcej
 
Piła - Święto Policji 2016 | Drukuj |
Autor: mł. asp. Anna Starzyńska   
25.07.2016.
2224 lipca to data szczególna dla funkcjonariuszy. Data Święta Policji. Czas awansów i odznaczeń, podziękowań za trudy codziennej służby. Podczas uroczystej zbiórki w Młodzieżowym Domu Kultury w Pile, w podniosłej atmosferze awanse i odznaczenia odebrało 114 policjantów i pracowników Policji.
…więcej
 
Piła - Policjanci po służbie zatrzymali nietrzeźwego kierowcę | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
21.07.2016.

kogut_policyjnyPolicjanci pełniący na co dzień służbę w Komendzie Powiatowej Policji w Pile, po służbie zatrzymali nietrzeźwego kierowcę. 38-latek swoją jazdą stwarzał zagrożenie dla innych uczestników ruchu, uszkodził słup i dodatkowo miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Teraz nieodpowiedzialny kierowca odpowie przed Sądem.

…więcej
 
Child Alert w aplikacji dla kierowców | Drukuj |
Autor: KGP   
20.07.2016.

janosikPoszukiwanie zaginionych dzieci w systemie Child Alert rozszerza swoją działalność o nowe technologie. W połowie lipca Komenda Główna Policji nawiązała współpracę z firmą NEPTIS S.A., dzięki czemu informacje o zaginięciu dziecka będą wyświetlane w jednej z najpopularniejszych w Polsce aplikacji dla kierowców.

…więcej
 
Wakacje nie zwalniają rodziców z odpowiedzialności! | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
19.07.2016.

dzieci11Czas wakacji to dla dzieci okres większej swobody, wolności, poczucia nieskrępowania obowiązkami szkolnymi i niestety często czas wolny od nadzoru dorosłych i często od odpowiedzialności. A dla dorosłych? Dla tych, którzy są rodzicami czy opiekunami, powinien to być czas zwiększonej koncentracji na dziecku – jego zainteresowaniach, sposobie spędzania wolnego czasu. Czas obserwacji zachowań naszych pociech, budowania z dzieckiem bliższej relacji nie wtłoczonej w sztywny grafik obowiązków, zajęć szkolnych i poza szkolnych. Ale też czas na naukę samodzielności dla dzieci i lekcja odpowiedzialności dla rodziców. Bo czy wiesz gdzie jest i co robi teraz Twoje dziecko? Z kim teraz przebywa?

…więcej
 
Piła - Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego | Drukuj |
Autor: mł. asp. Żaneta Kowalska   
18.07.2016.

pasyDo szczególnie zagrożonej grupy uczestników ruchu drogowego należą piesi i rowerzyści. Głównymi powodami wypadków z ich udziałem są m.in: brak oświetlenia dróg, brak wyznaczonego obszaru do poruszania się pieszych oraz rowerzystów po drodze poza terenem zabudowanym. Dlatego też policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Pile przeprowadzili działania pod hasłem "Niechronieni Uczestnicy Ruchu Drogowego".

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 2090
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne