KPP Piła

DOBÓR DO POLICJI
Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa
Aplikacja Moja Komenda
CAŁODOBOWY BEZPŁATNY OGÓLNOPOLSKI TELEFON DLA OFIAR PRZEMOCY W RODZINIE
Sprawdź swoje punkty karne
Głuchoniemi
Dopalacze kradną życie
Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację?

Najczęściej czytane

 1. Powołanie na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Pile oraz objęcie obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile

  W Komendzie Powiatowej Policji w Pile odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Sebastiana Cichockiego oraz objęcie obowiązków I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pile przez kom. Mariusza Wiśniewskiego. W tym wyjątkowym spotkaniu udział wziął Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu mł. insp. Rafał Pawłowski oraz zaproszeni goście.

 2. Międzynarodowy Półmaraton Philips – Apelujemy! Wystąpią utrudnienia w ruchu!!!

  Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 27. Edycja Międzynarodowego Półmaratonu PHILIPS Piła. W związku z przedsięwzięciem sportowym na terenie miasta wystąpią duże utrudniania w ruchu. Zachęcamy do zapoznania się z mapką, która przedstawia ulice, które będą wyłączone z ruchu.

 3. Ponad 300 porcji narkotyków i rodzina z zarzutami

  Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli ponad 300 porcji narkotyków w postaci amfetaminy, marihuany i haszyszu. Narkotyki ukryte były w specjalnych skrytkach. Policjanci zatrzymali czterech mieszkańców Piły, którzy usłyszeli odpowiednio zarzuty: posiadania narkotyków, naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, wywierania wpływu na czynności urzędowe oraz znieważenia funkcjonariuszy. Rodzice oraz dwóch synów za więziennymi kratami mogą spędzić nawet kilka lat.

 4. KWP/Piła Policjanci zabezpieczyli mobilną krajalnię nielegalnego tytoniu

  Funkcjonariusze z Wydziału Przestępczości Gospodarczej Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu oraz z Wydziału Przestępczości Gospodarczej Komendy Powiatowej Policji w Pile w ramach prowadzonego śledztwa w ubiegłym tygodniu dokonali przeszukań wcześniej wytypowanych miejsc na terenie powiatu pilskiego.  

 5. Policjanci zabezpieczyli blisko 32 tys. sztuk papierosów i 8 kg tytoniu

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zabezpieczyli blisko 32 tys. sztuk papierosów oraz 8 kilogramów tytoniu bez polskich znaków akcyzy. Zatrzymanemu 64-letniemu mężczyźnie, który prowadził przestępczy proceder na terenie miasta, grozi wysoka kara grzywny, kara więzienia do 3 lat oraz przepadek zabezpieczonego towaru.

 6. Mundurowi rozmawiali o bezpieczeństwie i promowali zawód policjanta

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile uczestniczyli w piknikach na terenie miasta. Funkcjonariusze rozmawiali o szeroko rozumianym bezpieczeństwie, a także podczas spotkań z mieszkańcami mundurowi promowali również służbę w Policji. Dla odwiedzających policyjne stoisko czekało wiele niespodzianek.

 7. Policjanci zabezpieczali 27. Półmaraton Philips

  Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile czuwali nad bezpieczeństwem zawodników i widzów oraz dbali o płynność ruchu drogowego podczas  Międzynarodowego 27. Półmaratonu Philips, który odbył się na terenie Piły. Gdy funkcjonariusze czuwali nad porządkiem podczas imprezy, ich koledzy mundurowi rywalizowali w klasyfikacji branżowej policjantów.

 8. Policjanci zabezpieczyli ponad 100 porcji narkotyków i zatrzymali 5 mężczyzn

  Policjanci pełniący służbę w kilku wydziałach w pilskiej komendzie oraz w Posterunku Policji w Białośliwiu, w ciągu ostatnich kilku dni zatrzymali 5 mieszkańców powiatu pilskiego. Mężczyźni są podejrzani o posiadanie narkotyków. Funkcjonariusze łącznie zabezpieczyli ponad 100 porcji marihuany, amfetaminy oraz kokainy. Za popełnione przestępstwa zatrzymanym mężczyznom grozi kara więzienia do 3 lat.

 9. Pilscy kryminalni po służbie wykazali się czujnością

  Policjanci z Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Pile, będąc po służbie, zatrzymali poszukiwanego 29-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna najbliższe kilkanaście miesięcy spędzi za więziennymi kratami za popełnione oszustwa. To już kolejny przypadek, kiedy pilscy policjanci będąc w czasie wolnym, wykazali się czujnością.

 10. Policjanci pomogli osobom pokrzywdzonym w wypadku

  Szybka interwencja policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Powiatowej Policji w Pile pozwoliła na błyskawiczną pomoc osobom pokrzywdzonym w wypadku. Mundurowi wykorzystując wiedzę i doświadczenie udzielili pierwszej pomocy przedmedycznej trzem osobom. Lekarz podziękował policjantom za fachowe i profesjonalnie wykonane działania.