Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Sprawca fałszywego alarmu bombowego w rękach Policji | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
30.10.2014.

kajdanki9Pilscy kryminalni zatrzymali wczoraj sprawcę fałszywego alarmu bombowego. Mężczyzna w dniu wczorajszym w godzinach porannych poinformował Centrum Powiadamiania Ratunkowego o podłożeniu ładunku wybuchowego w jednym ze szpitali w Warszawie. Teraz za nieodpowiedzialne zachowanie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

…więcej
 
Piła - VIII Bieg Niepodległości - mogą wystąpić utrudnienia w ruchu | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
29.10.2014.

biegiW dniu 11 listopada br. w godz. 9.50-12.30 na terenie miasta Piły odbędzie się VIII Bieg Niepodległości z udziałem mieszkańców powiatu pilskiego. Planowana trasa to około 5600 metrów. W związku z planowanym przedsięwzięciem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu.

…więcej
 
Piła - Pamiętajmy o odblaskach! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
29.10.2014.
odblaski_2Od 31 sierpnia każdy pieszy, który  porusza się po zmierzchu po drodze poza obszarem zabudowanym, musi mieć odblask umieszczony w sposób widoczny dla kierujących. Za brak elementu odblaskowego będzie groził mandat – od 20 do 500 zł.
…więcej
 
Piła - Uwaga na niskie temperatury! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
29.10.2014.

bezdomniW związku ze zbliżającym się zimowym okresem niskich temperatur, pragnąc uniknąć sytuacji prowadzących do zgonów osób bezdomnych, samotnych i w podeszłym wieku na skutek wychłodzenia organizmu wielkopolscy policjanci podejmują szereg działań prewencyjnych zmierzających do zapobiegania takim zjawiskom.…więcej
 
Piła - Sprawdzajmy autobusy na www.bezpiecznyautobus.gov.pl | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
28.10.2014.

bezpieczny_autobusDzięki bezpłatnej e-usłudze „Bezpieczny Autobus” można sprawdzić online informacje o autokarze. Po wejściu na stronę www.bezpiecznyautobus.gov.pl wystarczy wpisać numer rejestracyjny pojazdu. Celem akcji jest zwiększenie bezpieczeństwa przy przewozie osób na polskich drogach. Teraz sami pasażerowie mają na to wpływ.

 

…więcej
 
Piła - Akcja "Trzeźwy poranek" | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
28.10.2014.

alkomatWczoraj funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pile przeprowadzili na terenie powiatu pilskiego działania pn. „Trzeźwy poranek”. Efekt zakończonej akcji, to ujawnionych 13 nietrzeźwych kierowców, a także zatrzymanych 8 dokumentów uprawniających kierowców do prowadzenia pojazdu.

…więcej
 
Piła - Pamiętaj o bezpieczeństwie w czasie Wszystkich Świętych | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
28.10.2014.

cmentarzOkres przygotowań do dnia Wszystkich Świętych to przede wszystkim czas zadumy i refleksji, kiedy to w jesienne dni przychodzimy do miejsc wiecznego spoczynku, zapalamy znicze i wspominamy naszych bliskich, którzy odeszli. To również czas wzmożonego ruchu w rejonach cmentarzy, podróży, zakupów oraz porządków przy grobach. Zadbajmy o ten szczególny moment, tak aby nikt i nic nie zakłóciło jego przebiegu.

…więcej
 
Piła - Chroń swój rower przed kradzieżą | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
27.10.2014.

uwaga_rowerSezon rowerowy dobiega końca. Niestety jednoślady nadal znajdują się w zainteresowaniu złodziei. Rowery przechowywane w miejscach ogólnodostępnych stanowią "łakomy kąsek". Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile przestrzegają mieszkańców powiatu pilskiego jak odpowiednio zabezpieczyć jednoślady, aby nie stały się własnością złodzieja.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1485
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne