Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Odpowie za znęcanie ze szczególnym okrucieństwem - video | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
01.10.2014.

piesek2Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej pilskiej komendy zatrzymali wczoraj mężczyznę, który przez kilka miesięcy znęcał się ze szczególnym okrucieństwem nad psem swojej byłej konkubiny. U zwierzęcia stwierdzono m.in. całkowitą utratę wzroku, a uszkodzenia obu gałek ocznych związane było z silnym bólem, krwawieniem, wielkim cierpieniem fizycznym oraz psychicznym. Za tak bestialskie zachowanie mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

…więcej
 
Piła - Odpowie za kradzież rakiet tenisowych | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
30.09.2014.

tenisPolicjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości kryminalnej zatrzymali wczoraj 26 - letniego mieszkańca Piły, podejrzanego o kradzież sześciu rakiet tenisowych z klubu tenisowego znajdującego się na terenie Piły. Wartość skradzionego mienia została oszacowana na kwotę ponad 2 tysięcy złotych. Teraz za popełnione  przestępstwo mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Piła - Policjanci zatrzymali sprawcę fałszywego alarmu bombowego | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
30.09.2014.

alarm1Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali sprawcę fałszywego alarmu bombowego. Mężczyzna w minioną niedzielę poinformował Centrum Powiadamiania Ratunkowego o podłożeniu ładunku wybuchowego w jednym z budynków mieszkalnych przy ulicy Żeromskiego w Pile. Teraz za nieodpowiedzialne zachowanie grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.

…więcej
 
Powiat - Moje dziecko idzie do szkoły | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
29.09.2014.

szkolenie_pia__22_09_14rPolicjanci  z Komendy Powiatowej Policji w Pile wspólnie z pracownikami  Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Pile w ramach programu „Moje dziecko idzie do szkoły” spotkali się z nauczycielami grup „0” w przedszkolach.

…więcej
 
Piła - Zlikwidowana agencja towarzyska | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Anna Starzyńska   
29.09.2014.

kajdanki3Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile w czwartkowy wieczór zlikwidowali agencję towarzyską działającą w jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Wyspiańskiego w Pile. Kryminalni  wkroczyli do obiektu w czasie zabawy i przyjmowania sporej grupy klientów. Policjanci ustalili osoby podejrzane o czerpanie korzyści majątkowych z prostytucji.

…więcej
 
Piła - nieletni sprawca zatrzymany w niespełna 10 godzin po dokonanym włamaniu | Drukuj |
Autor: sierż.sztab. Anna Starzyńska   
26.09.2014.

laptop2Pilscy Kryminalni dzisiaj na rano zatrzymali 15-letniego sprawcę włamania. Nastolatek był także poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Wczoraj wieczorem włamał się do domu jednorodzinnego w Pile przy ul. Kasztanowej, skąd dokonał kradzieży laptopa wartości blisko 2 tysięcy złotych. Podjęte czynności przez funkcjonariuszy doprowadziły do odzyskania mienia. Jak się okazało nieletni był także sprawcą innych kradzieży na terenie Piły. W najbliższym czasie za swoje naganne zachowanie 15-latek odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich.

 

…więcej
 
Piła - policjanci rozmawiają o bezpieczeństwie w ruchu drogowym | Drukuj |
Autor: sierż.sztab. Anna Starzyńska   
26.09.2014.

spotkanie_w_sp_nr_5_3Wczoraj odbyło się kolejne spotkanie z uczniami Szkoły Podstawowej nr 5 w Pile z cyklu spotkań edukacyjno-profilaktycznych na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dzieci z klas I-III miały okazję przypomnieć sobie o prawidłowym przejściu przez jezdnię, niebezpieczeństwach grożących na drodze, gdy występują w roli rowerzysty, pieszego lub pasażera.

…więcej
 
Piła - Komunikat | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
25.09.2014.

policja_bokPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pile poszukują właściciela telefonu komórkowego Samsung model GT B 5330 znalezionego w dniu 12 września 2014 r. w Pile przy ul. Matwiejewa. Właściciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu 67 353 15 72 lub 786 936 432.

 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1447
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne