Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - Za kradzież whisky trafił do aresztu | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Anna Starzyńska   
20.04.2015.

policjaW piątek pilscy kryminalni zatrzymali 27-letniego mężczyznę typowanego do kradzieży butelek whisky o wartości blisko 1000 zł w jednym z marketów na terenie Piły. Wcześniej na gorącym uczynku został zatrzymany sprawca, który jak ustaliła Policja nie działał sam, miał wspólnika, który ukrywał się przed organami ścigania. Wobec 27-latka Sąd Rejonowy w Pile na wniosek Prokuratury Rejonowej w Pile zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz amatorom cudzej rzeczy grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
Piła - Ścigamy się o puchar Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Anna Starzyńska   
17.04.2015.

plakat_projekt_olicja_wlkp15W dniu 31 maja 2015 r. Wyrzysk zamieni się w miasteczko kolarskie. Komendant Powiatowy Policji w Pile mł. insp. Beata Różniak-Krzeszewska zaprasza policjantów garnizonu wielkopolskiego na „Mistrzostwa Wielkopolski Policjantów w kolarstwie górskim Maraton MTB Wyrzysk 2015” pod patronatem Wielkopolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu oraz Przewodniczącego Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów województwa wielkopolskiego.

…więcej
 
Piła - Drukował fałszywe pieniądze | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Anna Starzyńska   
16.04.2015.

faszywki_fotoKara nawet 25 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który drukował w domu pięćdziesięciozłotowe i dwudziestozłotowe banknoty. Policjanci z Wydziału Kryminalnego pilskiej Komendy zatrzymali 25-latka, zabezpieczyli należący do niego sprzęt komputerowy i kilka podrobionych banknotów. Mężczyzna co najmniej sześciokrotnie płacił i rozmieniał „fałszywki” u przypadkowych osób.

…więcej
 
Piła - Zmiany w ruchu drogowym | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
16.04.2015.
logo_kpp_noweW związku z odbywającą się w dniach 18-19 kwietnia 2015 r. wystawą na pilskiej Wyspie nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego w jej okolicach.
…więcej
 
Powiat - Konkurs pn. "STOP Dopalaczom!" | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
16.04.2015.

logo_kpp_noweOgłaszamy konkurs dla uczniów szkół gimnazjalnych z powiatu pilskiego pn. „STOP DOPALACZOM” polegający na przygotowaniu prezentacji multimedialnej. Organizatorem jest Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Pile, Ośrodek Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Pile oraz Komenda Powiatowa Policji w Pile.

…więcej
 
Piła - Policjanci sprawdzali prędkość | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
15.04.2015.

licznikWczoraj w ramach ogólnopolskich działań na terenie powiatu pilskiego przeprowadzona została policyjna akcja „Prędkość”. Działania te ukierunkowane były na poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, w szczególności na przestrzeganie dozwolonej prędkości. W trakcie działań policjanci wykorzystali wszystkie dostępne urządzenia do pomiaru prędkości, w tym pojazdy wyposażone w urządzenia do rejestracji zachowań uczestników ruchu drogowego tzw. wideorejestratory.

…więcej
 
Piła - Znakowanie rowerów | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
14.04.2015.
logo_kpp_noweZapraszamy Państwa na kolejne znakowanie rowerów.
…więcej
 
Piła - Biegał po targowisku i dewastował mienie - chwilę później wpadł w ręce Policji | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
14.04.2015.

targoPilscy kryminalni zatrzymali w miniony weekend 19 - letniego mieszkańca Ujścia. Mężczyzna jest podejrzany o dewastację mienia na pilskim targowisku. Usłyszał łącznie sześć zarzutów. Pokrzywdzeni oszacowali straty na kwotę blisko 4 tys. złotych. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1634
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne