Komenda Powiatowa Policji w Pile
Aktualności
Piła - UWAGA przedsiębiorcy! Nowy sposób działania oszustów! | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
03.07.2015.

policja_bokPojawił się nowy sposób działania oszustów polegający na przejmowaniu korespondencji elektronicznej przesyłanej między kontrahentami. Przelane pieniądze nie trafiają na konto kontrahenta tylko na nowe konto, podane przez oszustów. Apelujemy o zachowanie wszelkiej ostrożności w korzystaniu z poczty elektronicznej przy zamówieniach!

…więcej
 
Piła - Wspólne patrole na skuterach | Drukuj |
Autor: kom. Andrzej Latosiński   
03.07.2015.

p1W okresie letnim Komenda Powiatowa Policji w Pile oraz Straż Miejska w Pile zorganizowała wspólne patrole policjantów i strażników miejskich na skuterach w celu zapewnienia bezpieczeństwa lokalnej społeczności i porządku na ulicach Piły. Służby skoncentrowane są przede wszystkim w okolicach kąpielisk, gdzie w okresie wakacyjnym wypoczywają pilanie.

…więcej
 
Piła - Policjanci z seniorami podsumowali miniony rok akademicki | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
02.07.2015.

utw4W ubiegłym tygodniu w auli Wyższej Szkoły Biznesu w Pile odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego studentów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Pile. W tym wyjątkowym spotkaniu udział w imieniu Komendanta Powiatowego Policji w Pile mł. insp. Beaty Rózniak-Krzeszewskiej wziął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pile podinsp. Sławomir Sobański, który odebrał serdeczne podziękowania za dotychczasową współpracę policjantów z seniorami.

…więcej
 
Komunikat | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
02.07.2015.

komunikatKomenda Powiatowa Policji w Pile poszukuje świadków oraz osób mających jakąkolwiek wiedzę na temat zdarzenia, które miało miejsce w dniu 26.04.2015 roku na drodze krajowej K-10 między Jeziorkami, a Piłą.

…więcej
 
Piła - 53-letni mężczyzna odpowie za uszkodzenie bankomatu | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
02.07.2015.

bankoPolicjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile ustalili  53 – letniego mieszkańca Piły, podejrzanego o uszkodzenie bankomatu. W połowie czerwca br. mężczyzna po niezrealizowanej transakcji, zdenerwował się i rzucił w bankomat kamieniem. Straty oszacowano na kwotę 8,5 tys. złotych. Teraz za popełnione przestępstwo wandalowi grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

…więcej
 
Piła - Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
01.07.2015.

kajdanki5Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Pile zatrzymali w miniony poniedziałek dwóch mężczyzn podejrzanych o kradzież samochodu osobowego marki Seat Altea. Za popełnione przestępstwo mieszkańcom Poznania grozi kara nawet 10 lat więzienia.

…więcej
 
Piła - Nie zostawiajmy dzieci w samochodzie podczas upałów!!! | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
01.07.2015.

soceKomenda Powiatowa Policji w Pile apeluje, aby w czasie upałów nie pozostawiać dzieci w samochodzie nawet na chwilę, może zagrozić jego zdrowiu, a nawet życiu. Według ekspertów wewnątrz auta w upalny dzień temperatura może dojść nawet do 90° C.

…więcej
 
Piła - 22-letni mężczyzna odpowie za podpalenie samochodu | Drukuj |
Autor: sierż. sztab. Żaneta Kowalska   
30.06.2015.

kajdanki3Pilscy kryminalni zatrzymali w miniony piątek 22 - letniego mieszkańca Piły. Mężczyzna jest podejrzany o podpalenie samochodu marki Opel Corsa. Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowanie grozi mu kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

…więcej
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 18 z 1712
debaty społeczne
Racism. Say it. Fight it.
Dobór do Policji
dobor
www.pyrek.pl
informacje-z-odpraw.jpg
308.jpg
z_skrzynka.jpg
telefon_zaufania.gif
zglos-korupcje.jpg
zglos-przestepstwo-pol-pr-pol.jpg
Pomoc Ofiarom Przestępstw
pop
Telefon zaufania
Napisz do dzielnicowego
napisz_do_dzielnicowego
Ankieta
czy_czujesz_sie_bezpiecznie
INFOR. SERWIS POLICYJNY
isp
Popularne